Bu ülkede neden dışarıda öpüşen gençlere karışılıyor?

Yıllardır cevabını bulamadığım soru. Kıskanıldığı için mi? Kendisi hiç bir zaman yapamadığı için mi? Sevişmekten öpüşmekten daha güzel ne var bu dünyada? Keşke sokak ortasında öpüşen gençlere sesiniz çıktığı kadar devleti soyanlarada çıksaydı

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben de yıllardır şunun cevabını bulamadım. Neden sokakta öpüşülür?
    Mesela ben 3 yaşındaki yeğenimle markete giderken, köşede kızı kucağına almış apartman girişine sıkışmış bir çifti görmek zorunda mıyım? Kaldı ki, sadece bizler değil, sabi sübyanlar da görüyor.

Sevgililerin aşkını yaşamalarını son derece doğal buluyorum. Ancak bunu insanların gözleri önüne sunmak doğru değil. Tabii bana göre :)

1|2
    0|0
    • Sevişmek kötü bir şey mi? Görmesinde ne sakınca olabilir?

• Şimdi psikoloji diye bir bilim dalı var biliyorsun. Çocuklar da her şeyi öğrenecek; kabul. Ancak her şeyin yaşı, zamanı var. Onların algılayamayacağı bir sistem.
      Emin ol ileride çocuğun olduğunda veya kendi çocuğun kadar çok sevdiğin biri olduğunda onun da şiddet içerikli, seks içerikli, yaşına yakışmayacak her türlü görüntüden uzak olmasını isteyeceksin.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen sevişmek kadar normal ve güzel bir şey yok
    Neden böyleler anlameyerooom

0|0
    0|1
  • Devletle senin öpüşmenin ne alakası var siyaset katmadan bişey konuşamıyosunuz ya

0|0
    0|0
    • Sadece soruyorum bu konuda neden devleti soymak gibi daha önemli bir konuya göre halkımız daha hassas

• Hayır sadece nesil farkından. Onlar öyle görmemiş ve çok tuhaf geliyor.

0|0
    0|0
  • Ulkede geri kafali cok ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Keşke sokak ortasında öpüşen gençlere sesiniz çıktığı kadar devleti soyanlarada çıksaydı.. tam eleştirecektim ki son sözü görene kadar :)

0|0
    0|0
  • herkesin evi var kapısı var gitsin ev kiralasın sokakta milletin çoluğu çocuğu var

0|0
    0|0
  • Kim karışıyor?

Ben nelerini görüyorum ama kimsenin müdahalede bulunduğuna şahit olmadım.

0|0
    0|0
  • Yanlış olduğu için ve bu yanlışı başkalarına da hoş gösterdiğiniz için

0|0
    0|0
    • Öpüşmek mi yanlış bir şey

• Evli değilken öpüşmek yanlış tabi ki ama evli bile olsanız herkesin içinde yapmanız edep kurallarına aykırı

• var mı daha saçmalıycan bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...