Bela olanlarla başa çıkma?

beni sözle gözle taciz eden aşırı hastalıklı uğraşan kişiler vardı şu an kurtuldum sayılır ama rastladığımda beni mimikle sesle rahatsız ediyorlar. okulda 3 senedir yaptılar şimdi başka okuldalar ama ben onlara dava açmak istiyorum. psikolojim bozuldu içime daha çok kapandım aşağılandım. bunların hesabı sorulmalı hakkımı almak istiyorum ve bunu paraya çevirmek istiyorum. 3 sene dile kolay psikolojik baskı içindeydim yaşadığım stresi ben bilirim. şimdi ilaç kullanıyorum. iki hakarete dava açıyorlar herhalde ben kazanırım gibi.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğruu.

1|0
    0|0
    • Hakkını savun pes etme

• Git araştır benim durumum daha vahim sevgilimden ayrıldım az önce

• çok vahimmiş be yardımcı olacaksın ne var?

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl ispat edeceksin?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum mahkeme hakkında hiçbirşey..

• Hiç bir sey çıkmaz ben söyliyim

• Çıkar çıkar

Erkekler Ne Diyor 4

• amaç para gibi görünüyor diye yorum yapsam beni suçladın diye bana da dava açmandan çekindim şimdi

1|0
    1|0
    • sana sadece güler geçerim! amacım para değil olsa hemen açardım. ben 3 sene küçücük bir kız olarak bunlara dayandım tek bir kişi 3 kişiye karşı sabrettim. yaşamadan bilemezsin tabiii. bende hakkımı bu şekilde arayacağım ben hasta hasta gezerken onlar hala rahatta. zaten paraya ihtiyacım var

• o halde gereğini yapın ve bu duruma düşürenlere hesabını sorun. Allah yardımcınız olsun

• hicmi abin baban yoktu?

0|0
    0|0
    • abim yok babamlada görüşmüyom beni savunacak biri yoktu mlsf halada yok..

• Git tak bıçağı yumuşak etine

0|0
    0|0
  • takmama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne yaptılar sana?

0|0
    0|0
    • dalga geçtiler.. bir erkeği daha katıp benimle uğraşmasını sağladılar. psikolojik baskı var işin içinde. buradan böyle ufak gibi görünüyor ama değil gerçekten dile kolay söyleniyor işte basit kalıyor. sessiz bir kızdım daha çok mahvoldum içime kapandım ilaçlar kullanıyorum insanlardan korkar oldum arkadaş edinemiyorum bana aynı şeyi yapacaklar diye

Yükleniyor...