Kimsenin olmadığı bir yer var mi?

Bazen buralardan gidesim var kimsenin olmadığını kavganın olmadığı kötülüklerin olmadığı sadece iyi insanların olduğu bir yer var mi?

Güncellemeler:
Kimsenin olmadığı değil sadece huzurlu bir ortam

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında aradıklarının hepsi sende var. Zihninin içine saklan. Orada en fazla kendi kendini kandırırsın ve en fazla kendine küfredersin.

0|0
    0|0
    • Etkileyici ama ben huzurlu bir ortam istiyorum

• İncil önce söz vardı diye başlar. Evet sözcükler önemli ve hayatın şekline onlar yön veriyor ama biz yine de şunu unutmayalım ki sözcükleri işleyen de insandır. Dediğiniz doğru konuşamaz durumdayken nasıl anlaşabiliriz ki...

• ben neden size mesaj atamıyorum. gayet safiyane sizin fikirlerinizden faydalanmak için yorumlarda mı sürüklenmeli Hocam

Erkekler Ne Diyor 24

• İyi bir insn, sabırlı bir müslüman, sahih bir mü'min ol, işte ondan sonra İnşaAllah cnnet var. bahsettiğin tek yer orası kardeş ;)

0|0
    0|0
  • benim yazlık git yaşa

0|0
    0|0
  • varda bu seferde yanlızım diye şikayet edersin ;) kalabalık ortamlardan sevmediğin insanlardan uzak duracaksın varsın arkadaşın olmasın ama insan yüzü görmeye görmeye bir noktaya kadar gelebiliyor insan ;)

0|0
    0|0
    • Ben sadece huzur istiyorum. Biraz kafami dağıtmak dusunmek

• Tesekkur ederim ama artik gerçekten evlenecegim adamı bekliyecem ve insanlara hemen guvenmeyecem

• rica ederim :)

• Yok maalesef

0|0
    0|0
  • Evet dunyada kesfedilmemis hala yerler var diyorlar sen git kesfet tek basina yaşa

0|0
    0|0
  • Vardır elbet.

0|0
    0|0
  • Bir sürü yer var, saymakla bitmez. Dünya haritasını açarsan Türkiye dahil her yerde insansız bölgeler var.

0|0
    0|0
  • nereye gidersen git illa biri bulur seni

0|0
    0|0
  • Git dag basına

0|0
    0|0
  • beni, m ev var, kavga gürültü yok kimse yok :)

0|0
    0|0
  • Mars

1|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • Var öyle bir kaç yer ama insan sağlığına zararlı.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı birçok yer var kimsenin olmadığı

0|0
    0|0
  • Bulursan sakın söyleme ;)

0|0
    0|0
  • vardır illa

0|0
    0|0
  • Bulursan beni de çağır :)

0|0
    0|0
  • Cennet bir gün ;)

0|0
    0|0
  • evet beni odam :) ben odamda huzur buluyorum..

0|0
    0|0
  • Yer var da insanlar yok olsa da bir kac tane

0|0
    0|0
  • Somut olarak öyle bir yer yok ama öyle bir yeri oluşturmakta bence senin elinde

0|0
    0|0
  • keşke olsa bende gitmek isterdim..

0|0
    0|0
  • benimgibimi bir deniz kenari edrafi ormanla cevrili issiz biyer kimselerin olmadigi biyer

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yılanlar adası. Kimse yok. :D :D Huzurlu bir yer istiyorsan bu senin elinde , mutluluğu asla başkalarında arma huzuru da , kendi huzurunu ve mutluluğunu kendin yarat :)

0|0
    0|0
  • Varsa söyle o gölgen olup seninle gelebilirim?

0|0
    0|0
  • yok :S

0|0
    0|0
  • İnsanın olmadığı yerler var, afrika ormanları filan. 😖

0|0
    0|0
  • yok :/

0|0
    0|0
  • Orman