Annemle kavga ettim evden kaçtım?

Arkadaşlar belki ergen vs. diceksiniz ama annemle çok büyük kavga ettim babamın yanına geldim sehir dışına yani. Annemede evden cikarken hic birsey soylemedim yani buyuk ihtimal beni akşam bekledi ama telefonu herseyi kapattim biraz merak etsin kiymetimi anlasin diye. Annen o senin demeyin bana bakmak istemediğini bile soyledi bu kavgamizda. Sizce babamamda oldugumu haber veriyim mi?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Haber ver tabi..

0|1
    0|0
    • Ama haber verirsem o hakli cikmis olcak ve banane istedigin yere git merak etmedim ayagi yapacak. Tamam o da anne ama hak etti diyebilirim

• Teşekkürler haber verdim

• Iyi etmissin sevindim buna :)

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen... Şaka bir yana Ana o söver de döver de sever de. Belki zor durumdadır hiç konuşup dertlerini dinledin mi belki bir sıkıntısı var. Babanla annen ayrıymış bak. Annenin yanında ol karşısında değil az büyü. 18 yaşına gelmişsin erkekliğini göster.

0|1
    0|0
    • Hep yaninda oluyorum zaten dertlerini dinliyorum ama o beni dinlemiyo birazda o benim yanimda olsun

Kızlar Ne Diyor 7

• Nolursa olsun ne kadar kotu olursa olsun anneye boyle yapilmamali yani ben annemi 4 yasinda kaybettim ve bu durumda belki anneyle edilen kavganin yikici etkisini bilemem ama annesizligi biliyorum o yuzden uzme onu haber ver mutsuz oldugunda yanindaysa ve bu kadin seni 9 ay karninda tasiyip bu yasina kadar getirdiyse en azından nerede oldugunu bilmeye hakki var ve senin onu uzmeye hakkin yok benim dusuncem bunlar kesinlikle yargilamiyorum

0|1
    0|0
  • Verme bosver

0|1
    0|0
  • En azından nerde olduğunu söyle. Olur ha başına bir iş gelir kadın nerde arayacağını bilsin

0|1
    0|0
  • Hayır söyleme, seni istemeyen bir insanın nerede olduğunu öğrenmeye de hakkı yok

0|1
    0|0
  • Haber ver kendini kemiriyordur şimdi kadın.

0|1
    0|0
  • Telefonunu aç arar zaten, niye bukadar işi büyütüyosunuzki zaten hayat zor dikleşmeyin

0|0
    0|0
  • Tedavi ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ver..

0|1
    0|0
  • Oğlum saçmalama ya meraklandırma kadını ne olursa olsun annen ayıp yakışmaz sana

0|1
    0|0
  • Çok üzüldük ailecek 😕

0|0
    0|0
  • Kötü yola düşersin gadaşımmmmm

0|0
    0|0
  • Bak dostum Ben annemi 1;5 yaşındayken kaybettim babam da başka bir kadınla evlenip almanyaya gitti. bizi anneannem büyüttü. keşke benim annem hayatta olsaydı beni öldüresiye dovseydi gerekirse. yapma kardeş çok uzulursun. bu dunyadayken değil vefat edince anlarsın kıymetini. :(

0|0
    0|0
  • Sen kız mısın ulan! Anne bırakılır da kaçılır mı? Senin ben erkekliğine.

0|0
    1|0
  • Annen dostunu almıştır eve yiyip içip yatıyolardır sen keyfinde ol

0|0
    1|1
    • Herkesin annesi senin annenin yaptigini yapacak diye birsey yok

• Anasının evinden kaçar ama anasına laf söyletmez sende ayrı bir o... ç sun

• Neyse IQ seviyen benimle konusmaya yetecek kadar değil sen takil kendi kendine

• Pasifmisin

0|0
    1|0
    • Sorduğum soruyla yazdigin seyin bir alakasi var mi? Ben şurda bir sorunumu yaziyorum sen bana cinsel pozisyonumu soruyorsun ayip...

• Evet hayir

• iyi ettin

0|1
    0|0
Yükleniyor...