29 yasimdayim sizce ne yapmaliyim?

beni aydinlatin lütfen yoruldum artik, ve ne yapabilirim? ehliyetimi kazandim arabayi iki ay sonra aldim... babam mutlu oldu ehliyetimi alinca ama ben bu evde coook mutsuzum hepsi beni sanki azarliyor bir hatam olsun kardeslerim beni babamin yaninda azarliyor babamda kardesin hakli diyor oysaki ben ablalariyim ama hic o gözle görülmüyorum ben isterdimki babam desinki sen karisma kizim biz ablanla konusuyoruz ama hepsi hucum üzerime geliyor... artik intahar etmeyi dusunuyom aklimi aldilar şu an bile kendime nasil kiyabilirim diye dusunuyorum Allaha dua ediyorum beni yanina alsin... Allaha siginiyorum annemle nezaman dertlessem kardesime niye ööyle davraniyon diyom bana niye böyle davraniyon diyom oda diyorki kardesinle kendini yarisa tutma resmen kiskanma demek istiyor sonra kendimi odaya kapatiyorum ve cikmak istemiyorum şu an hickira hickira aglamak istiyorum cunku kimseye kendimi ifade edemiyorum... bana karsi saygilari yok sevgileri isleri düstügü zaman ulasiyor napayiim söyleyin yoksa harbiden öteki dünyaya gitmeyi planliyorum

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• önce ataerkil bir toplumda olduğunu kabul etmelisin. bu ülkede anne ve babalar erkekleri severler, kızlar hep utanç kaynağıdır. bu durumu değiştiremezsin ama kurtuluşu var. evlendiğinde bakış açıları değişir genelde. sende hassas ve duygusal biri olduğun için üzülüyorsun ama sevgilinde yani evleneceğin kişide duygusal olacak bu yüzden sabret sonu güzel olacak. intiharı denedim farklı nedenle tavsiye etmiyorum , ölüm herşeyi berbat eder. bu dünyaya geliş amacın var ve onu yapmadan gidersen kendini sonsuZa kadar affetmezsin. çünkü bu dünya sinemasının tekrarı yoq ve zaten kısa metraj.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalama intihari falan sil aklından
    Bol bol dua et Allah karşıma hayırlı bir kısmet çıkartsın sen evlen ve kocanla Mutlu ol Allah'a çok çok dua et sana hayırlı bir kısmet çıkarsın diye hayırlı nasibin olsun diye ve sakın isyan etme bu bir imtahan dır kayıp etme kazan bunu herşey de bir hayır vardır de ve çokça dua et
    Umarım seni çok Mutlu edecek birini bulup evlenebilirsin:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• saçmalıyosun bence gece gece. önce sakin olabilirmisin sonra rahatça derdini anlatabilirsin dinleyebilirim

0|0
    1|0
    • sen yerimde oolsan pekki napardin onu söyle

• ben simdi burada yazarsam bunlarin bile ailem okuyacagini düsünüp titriyorum şu an ne yapayim

• ozaman mesajda anlatabilirsin görünmesin istiyorsan

• Öncelikle sakin ol, pire için yorgan yakılmaz. Kardeşin erkek mi?

0|0
    0|0
    • KIZ

• OZAMAN o insanin sevgiside saygisida bitebiliyor

• Büyük ihtimalle dediğiniz oluyor; ancak pek de yapacak bir şey kalmıyor bazen. Anlatıyorsun anlamıyorlar, üzülüyorsun tınlamıyorlar, sadece sevgine ortak olup başka şeylerini umursamıyorlar. Başka ne yapılabilir.

• Sosyal hayatinizin olmadigi icin sanki kimse sizi anlamiyor psikolojisine kapilmissiniz bu aslinda sizinle alakali bir durum

0|0
    0|0
  • Ul*n hep ablam olsun istemisimdir adamlarda kiymet bilmiyor.. Ölüm care degil evlenmen mantikli olur abla.

1|0
    0|0
    • evlenmekmi biriyle konus bak bakalim evdekilerin tepki positivmi onada karsilar

• Ne yapacaklar tursunu mu kuracaklar. Sacmalik..

• Öteki dünyaya gerek yok. Evlen bence (sırıtan surat ifadesi) :D ifadeler yok napalım

0|0
    0|0
  • erkek kardes mi

0|0
    0|0
  • Kötü düşünceleri aklına getirme bir dosta içini dökmek istersen bana yazabilirsin ne zaman istersen

0|0
    0|0
  • canım sana neden böyle davranıyolar peki evlenip ayrıldın mı yoksa bekarmısın ve kardeşin evlenip gittiği için mi öyle davranıyorlar...

0|0
    0|0
  • intiharı düşünme lütfen, daha önce benim de bir intihar teşebbüsüm oldu, zor kurtarıldım, onun vicdan azabının yanında şimdi sıkıntılar sinek ısırığı bile olamaz, bunu unutma

0|0
    0|0
  • Evlen git

0|0
    0|0
  • Seni bu hayattan kurtarmam lazım sakın intiharı flan düşünme

0|0
    0|0
  • biraz konuşabilirmiyiz

0|0
    0|0
  • Sana neden mesaj atılmıyor

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yoksa bişey yapmamak en iyisi:)

0|0
    0|0
  • sakin ol çalışıyormusun

0|0
    0|0
  • hayatını yaşa kimseyi takma

0|0
    0|0
  • hiç çalıştınız mı iş bulabilme durumunuz var mı ya da çalışıyor musunuz şu an

0|0
    0|0
  • bilemedim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...