Ben de onun yaptigini yapayim mi?

birinden hoslaniyorum o da hoslaniyor. her gün yazisiyoruz ama baskalariyla yazistiginda bana bazen cok gec yaziyor. bazen bir iki saat boyunca hic yazmiyor hatta. şu an mesela tek benimle yazistigi icin her dakika yaziyor. simdi ben de onun bana yaptigini yapayim mi? kizlar sizce ne yapayim? iyi geceler ben yatiyorum deyip de cevrimici kalayim mi :D?

Güncellemeler:
güncelll
günceeeeeeeel

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onun sana yapmasini istemediklerini sende ona yapmamalisin..

0|0
    0|0
    • ama biseyler yapmazsam degismeyecek hic. onu sinir etmem lazim bir sekilde.

• söyledim ama hosuna gidiyor sinir olmam. cidden cok bozuyorum moralimi kimlerle yazisiyor bu cocuk niye bana gec yaziyor diye düsünüyorum. sonra bana on saatte geri yaziyor sirf cildirtmak icin yapiyor bunu.

• simdi de sadece benimle yazisiyor galiba. konusacak konu ariyor. bisey yazip cikiyor whatsapptan ben de simdi onu sinir etmek istiyorum ama nasil? benim gibi hemen sinirlenen biri degil ama o.

Erkekler Ne Diyor 4

• sende geç yaz ona işim var çek hatta erkeklerle konuşuyormuş gibi yap kıskansın illa ki o adımı atacak

0|0
    0|0
  • Yap Bence merak eder , üstüne düşer biraz

0|0
    0|0
  • misilleme yapmanın ne mantığı var?

0|0
    0|0
  • Onun yaptığını yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kısasa kısas saçma olur nasıl içinden geliyosa öyle yap

0|0
    0|0
    • ya aslinda yazismayi şu an cok istiyorum da sinir oldum simdi. isine gelince hemen yaziyor isine gelmeyince on saatte yaziyor. ben de onu sinir etmek istiyorum ama nasil

• O zaman söylediğin gibi o sana ne yapıyorsa aynısını yap senin kadar ilgisi varsa senin gibi hisseder o da. Anlatabildim mi 😄

• evet ama şu an ne yapayim sence tam olarak sen onu söyle bana :D heyecan bastii hahaha :D

Yükleniyor...