Ayrı eve çıkacağım?

Ailemle sorunlarım var ve bir türlü bitmiyor. Ufak tefek sorunlar değil , haddinden fazla. Ve biraz daha devam edersem cinnet geçireceğim . Kimsenin hayatimi yonlendirmesine izin vermem ve kimseye ihtiyacım yok. Çalışıp ayrı eve çıkacağım fakat sorunlar illaki olacak ne gibi zorluklar ile karşılaşacağım bilmiyorum . Uygun bir arkadas bulmam gerek bu durumda pes etmeyen tabiki.. Ne gibi sıkıntılar yaşarım sizce? Ve daha önce hiç calışmadım..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bikere hangi sehirdesin sen? Ev tutacagin semt cok onemli.. sehir soguksa isinmak falan dert. Okuyomusiun? Yasin kac? Bu konuda cok tecrubeliyim ama bazi seyleri yazman lazim

0|0
    0|0
    • İstanbul. Açıktan okuyorum

• Kac kac kac kac orda durdugun kabahat

• Aslında sırf hırs yüzünden ayrilincam evden yapamazsın dedikleri için :D

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendine yeni bir hayat kurmaktan bahsediyorsun ve bu öyle ha deyince olacak gibi değil

0|0
    0|0
    • Bir miktar para biriktirip yapacağım hemen değil

Erkekler Ne Diyor 5

• ev arkadaşlığı çok zordur, hele ki kızlar arasında. o insanı bulursan pek sorun olmaz, aile tepkisi ne olur tabii bilemem.

1|0
    0|0
  • İstanbul'da adamı yerler

1|0
    0|0
    • Dogdugumdan beri buradayım biliyorum insanlarını

• Çoğu şey zor rahat yaşamak istiyorsan eğer

• Dogru katlanblirsen zorluga

• çıkacağın kişiyi iyi seçmen lazım kasar tarzı vs olmamalı sen daha ıyı bılırsin ilk öncelikle ev geçindirmek kolay değil kimse ailene benzemez evde belkı maddı anlamda sıkıntı ekmezsin ama ayrı evde çok buyuk sıkıntılar çıkar bilmiyorum ben arkadaşla ayrı eve çıkmaya karşıyım tek yaşamayı sevıyorum kısıt yok bağırdın çağırdın vs vs tek olmak guzel.

0|0
    0|0
    • Haklısın

• ve sana şunu söylıyeyım hayatta kımseye guvenme ailen belkı kırıcıdır emin ol dışarıdan gelecek sıkıntılar bunu yanında hiç kalıp umarım keşke ayrı eve çıkmasaydım demezsin zira tr de bayan demek cinsel banka demek unutma kolay gelsin.

• Biliyorum.. Teşekkür ederim

• Ah be guzelim. Birgun basini taslara vurursun. Ama gec olur :(

0|0
    0|0
    • Neden?

• Gitsen bile arkandaki kapilari hicbirzaman kapatma.. Birgun kendini tekrar o kapinin onunde bulabilisin..

• Haklısın

• Evlenmeyi denesen

0|0
    0|0
    • Evlilik bir çözüm değil

• Ee zor tabii... her ne kadar kızsan da baba ocağı gibi değil

• Ne okuyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...