Final haftası geliyor ama hiç ders çalışasım gelmiyor, yapamıyorum. Nasıl dikkatimi toplayabilirim?

Final haftası geldi çattı bile ama benim daha oturup doğru düzgün ders çalışmışlığım yok üstelik bölümümü ve derslerimi sevdiğim halde. Korkuyorum galiba bilmiyorum nedenini. :( Ders çalışmak için oturuyorum okuyorum derken birden bir sıkıntı çöküyor içime yapamıyorum. Ne yapayım sizce öneriniz var mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Pomodoro tekniği ile çalışabilirsin. Nasıl olacak bu peki? Ders çalışma saatini bölümlere ayıracaksın. 30 dk adam akıllı çalışıp 10 dk mola bir 30 dakika daha 10 dk mola bir 30 dakika daha sonra son kez 10 dk mola 30 dk en son çalışıp böylelikle 2 saat çalışmış olacaksın. Bence 2 saat çalışma için yeterli. Bir de çalışırken , hayal et bakalım başarını. Sınavları verirsem ne rahatlarım diye o günleri hayal et ve çalışmaya başla hadi :))))

0|0
    0|0
    • Güzel taktiğe benziyor teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Sanki calismiyomuşsunda notlari calismaya hazir hale getiriyormuşsun gibi yap 😜 tabi gercekten hazir hale getir. Gerisi zaten son ana kadar Allah ne verdiyse.. yeterki notlar calismaya hazir olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece yarim saat calisacam de.. kendini kandir.. baslayinca devami gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Finallerin bittimten sonra yapacağın şeylerin hayalini kur ya da kötü notlar alırsan yapman gereken şeyleri düşün. Kendini motive et tatlım

0|0
    0|0
  • Üf bende ya 😥

0|0
    0|0
    • Tam konsantre oldum derken aklıma kötü şeyler geliyor yapamayacağım gibi :/

Yükleniyor...