Kız arkadaşıma sinemada yaklaşmış öpmek üzereyken bir çift bize bakan göz gödüm anaa oda ne şota.. ayıp olmuşmudur?

evet şota bize bakıp delihanlı ayıb olmuyormu sinemada aşk filmi çevirisiniz.. bak filmide kaçırdın çıkışta sizi sınav yapacam filmi iyi bilemezsen kızın abilerine babasına falan şikayet edicem dedi.. bende anlatamadım ve sen görürsün deyip gitti.. ben ne yapabilirim arkadaşlar çok korkuyorum..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• O Sanki Seni Tanıyor da Bu Kadar Korktun Bişey Olmaz Sinema'ya Devam :D

0|0
    0|0
    • valla adam çok pis bakıyordu.. manalı manalı baktı işaret işaret parmağını sallayarak gitti anlamını çözemedim..

• Korkma Rahatına Bak :D

• şota bizi şatosuna götürdü.. gençler dedi. siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz.. ben abi evlenicem seviyorum dedim.. haaa öyle desene bende başka bir şey sanmıştım dedi.. öyle de canımı ye dedi.. sinemada öpüşebilirsiniz dedi genç adamlarsınız elbet doğal ihtiyaçlarınız olacak dedi.. düğünümde halay çekeceğini söyledi.. birde üstüne telefonuma kontör yükledi birde iki kişilik menü varmış burger kingde kendisi tek başına olduğu için o an menüsünü yemek için bizi yanında götürdü.. iyi adam şu şota ama bazen çok saçmalıyor bizim saçmalıklarımıza paralel.. :) şota haklı :)

Yükleniyor...