Dünyada 5 milyar kadın 2 milyar erkek olsa ne gibi değişikler olurdu toplum yaşantısında?

Türkiye ile oranlarsak 55 milyon bayan 20 milyon erkek. Benim tahminim aklıma gelen istemeye kız tarafı gelirdi öyle bir dünyada ne de güzel olurdu :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• İlginc bı bakıs acısı :D

0|1
    0|0
    • benim gibi ilginc, farklı ve engin hayal gücü olan birinden böyle bir bakış açısı beklenirdi :P

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hatta baslik parasida verirdik erkekler icin tam olurdu 😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • hayali bile güzelll :) para değilde bayanlar tüm hünerlerini gösterirdi. ben cok güzel yemek yaparım, masaj yaparım, önemli günlerde süprizler yapar hediyeler alırım derlerdi :))

• Yok walla hicte ugrasmazdm 😂😂😂 ben o konuda asiri rahatim zaten bsy yapmayi bilmyorm gøstrck bir hunerimde yok 😂😂😂 yat kalk sic uyu hayat felsefem 🙄🙄😂😂😂

• o zaman cok rahat olmazsın bence 1 erkege 5 bayan. bayanlardan öne cıkmak için farkını yansıtman lazım. çok iyi biber sürerim mı dicen :)))

• Suandada dunyada kadinlar fazla. Ama Ole bsy yokkk

0|1
    0|0
    • Dünyada toplam nüfusun yüzde 49.7’sini kadınlar oluşturuyor. Türkiye’de olduğu gibi dünya genelinde de erkek nüfusu kadınlardan fazla. Ancak dünyada kadınların daha fazla olduğu ülkeler de var. bu yazı bir alıntı düşündügün gibi değil yani

• Her yer dantel incik boncuk olurdu adfggh babam hep böyleder😂haklı adam

0|0
    0|0
    • süs eşyası olarak mı dantel. yoksa farklı bakış açısıyla mı bakmalıyım :))

• Kanka boş ver ya zorlama kendini😂

• aferin kanka böyle 5-6 kelime kullan sonrası zor senin için kendini ifade edebilmen :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Eski dönemlerde bu durum böyle idi. Erkekler savaşta öldüklerinden kadınları sayısı oldukça fazla idi. Zaten 4 eş almanın diğer bir sebebi de buydu.

0|1
    0|0
  • Sana kız mı yok (Temsili)

0|1
    0|0
  • kesin tecavüze uğrardık hacı :D duygularımızı sömürüp dururlardı...

0|1
    0|0
  • Kadınlar erkek kapışırdı herhalde :D

0|1
    0|0
  • dünya nüfusunu 2 katına cıkartmaya calısırlardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...