Kiralık Aşk dizisi hakkında görüşleriniz neler?

Kiralık Aşk dizisi hakkında görüşleriniz neler? Bu dizi sizce de aile değerlerine zarar vermiyor mu? Gençleri imrendiriyor ve kişilik bunalımlarına sebep olabiliyor. Mükemmelliyetçi dış görünüşü idealize eden dizilerden en baskını bence. Herkes güzel, herkes yakışıklı. Diyaloglar, jest ve mimikler cinselliğe davet eden türden. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Diziler gerçekten uzaklaştı,15 . karakter bile güzel, tüm erkekler yakışıklı, herkes yalılarda oturuyor şirketlerde çalışıyor böyle hayat yok

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlerde çocugum ola izletmem. ekran başından sexoaliteyi normal birşeymiş gibi olması gerekenin bu olduğunu bilinç altına yerleştiryolar. sonra ilk okuldaki çocukları çam agcı altında opuşurken yakalamaya başlıycaz:(

4|1
    0|0
  • Saçmalık o dizi.
    Hele orda bir tane top var, sürekli birilerini aşağılıyor.
    pek iyi olduğu söylenemez.

0|0
    0|0
    • Oyunculuk olarak güzel yapsa ve güldürse de cahil insanlar bunları örnek alabilir. Yine de ekranlarda gösterilmemeli. Cahil olmayan insam zaten doğru ile yanlışı ayırt edebilir.

• izlemıom kanks

0|0
    0|0
  • Beğenmedim diziyi heyecan yok..

0|0
    0|0
  • ahaha kiralik askmi var tamam parasi neyse verelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bir ara kiraz mevsimi vardı. he he opusurlerdi, edepsizligin alasini yaparlardı. Ve dizinin izleyici yaş grubu ilk okul, lise.

Rezillik, bu diziler hep böyle..

1|0
    0|0
    • Çok yazık, ülke nüfusunun %80'inin Müslüman olduğu bir ülkede gelinen duruma bak. Gayrimüslimler gibi yaşamaya başladık. Kültürümüzü hızla kaybediyoruz. Allah bir an önce doğruyu göstersin inşAllah

• Yanlış bilgi vermiş olmayayım, hemen düzeltiyorum. %99'u Müslüman olan bir ülke, Türkiye. Buna da kanıtı diyebiliriz soran olursa m.internethaber.com/...e-kaci-musluman-697940h.htm

• Sen böyle söyleyince mantıklı geldi. İlk başlardaki tadı yok son birkaç bölümdür hep aynı olaylar aynı mekanlar işleniyor sıkıldım ve bıraktım

1|0
    0|0
  • İyice herşey hayal ürünü oldu. Saçmalıklar..

1|0
    0|0
  • izliyordum, sıkıldım bıraktım.

0|0
    0|0
  • ya yok artık hangi zihniyetle tazdın bunları?

0|0
    1|0
    • İnce düşünebilen, kültürünü korumak isteyen ve dinine değer veren biri olarak.

• okey sen ruhunu güzelleştirip saksı gibi otur evinde kaşınla bıyığınla

• Gittikçe batıyorsun. Maddiyata bu kadar bağımlı olmanız içler acısı. Allah hidayet versin.

• Başlarda seviyodum ama sonra siktı

0|0
    0|0
    • Mesele sıkması değil kardeş, mesele yanlış örnek olması. %99'u Müslüman olan bir ülkenin böyle dizileri ekranlarda yayınlaması ahlaki açıdan doğru değil

• Ben izlemiyorum

0|0
    0|0
  • kırgın çiçekler hariç bütün diziler saçma bence millet bakıp bakıp özeniyor

0|0
    0|0
  • Ben o dedigin bunalimi yasiyorum. Diziye asiktim sonra cok imrendim. Ruyalarimagiriyoooo

0|0
    0|0
    • Hic zamanini harcama, onlar para kazaniyor yaparken hem de ne kadar para, sen ise hicbir sey kazanmiyorsun aksine vaktini kaybediyorsun. Tv izleme bir sure gercekten cok rahat edeceksin seni temin ederim

• Klasik sacma turk dizileri konulari sadece ask birgun tv yi actigimda ask dizilerinden baska bir tur dizi gorebilicekmiyim? Yoksa pek bu sacma ask dizileri mi

0|0
    0|0
    • Görürsün; Kurtlar Vadisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

• Çok faydalı, çok öğretici.

• Onlar zaten ayri sacma sapn mafya dizileri

Yükleniyor...