Kiralık Aşk dizisi hakkında görüşleriniz neler?

Kiralık Aşk dizisi hakkında görüşleriniz neler? Bu dizi sizce de aile değerlerine zarar vermiyor mu? Gençleri imrendiriyor ve kişilik bunalımlarına sebep olabiliyor. Mükemmelliyetçi dış görünüşü idealize eden dizilerden en baskını bence. Herkes güzel, herkes yakışıklı. Diyaloglar, jest ve mimikler cinselliğe davet eden türden. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
106

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• izlemıom kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ya yok artık hangi zihniyetle tazdın bunları?

0|0
    1|0
    • İnce düşünebilen, kültürünü korumak isteyen ve dinine değer veren biri olarak.

• okey sen ruhunu güzelleştirip saksı gibi otur evinde kaşınla bıyığınla

• Gittikçe batıyorsun. Maddiyata bu kadar bağımlı olmanız içler acısı. Allah hidayet versin.

• Başlarda seviyodum ama sonra siktı

0|0
    0|0
    • Mesele sıkması değil kardeş, mesele yanlış örnek olması. %99'u Müslüman olan bir ülkenin böyle dizileri ekranlarda yayınlaması ahlaki açıdan doğru değil

• Ben o dedigin bunalimi yasiyorum. Diziye asiktim sonra cok imrendim. Ruyalarimagiriyoooo

0|0
    0|0
    • Hic zamanini harcama, onlar para kazaniyor yaparken hem de ne kadar para, sen ise hicbir sey kazanmiyorsun aksine vaktini kaybediyorsun. Tv izleme bir sure gercekten cok rahat edeceksin seni temin ederim

• Klasik sacma turk dizileri konulari sadece ask birgun tv yi actigimda ask dizilerinden baska bir tur dizi gorebilicekmiyim? Yoksa pek bu sacma ask dizileri mi

0|0
    0|0
    • Görürsün; Kurtlar Vadisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

• Çok faydalı, çok öğretici.

• Onlar zaten ayri sacma sapn mafya dizileri

Yükleniyor...