Arkadaşlar evin tek oğluyum miras 2 milyon kaldı 10 daire alsam izmirden 2+1 nasıl sizce mantklı mı?

arkadaşlar yaşım 23 üniversite mezunuyum maaşım 2000 tl izmirde yaşıyorum evin tek oğluyum babam arazımız vardı sattı bana 2 milyon düştü gelişen bölge olan İzmir karabağlar dan daire almak istiyorum merkezi yerden sizce mantıklı mı eve para yatırmak kira getirisi 10 dairenin 9000 tl?

• ev tabiki
    50% (3)40% (2)45% (5)Oy Ver
  • borsa
    33% (2)40% (2)36% (4)Oy Ver
  • altın
    17% (1)20% (1)19% (2)Oy Ver
  • vadeli
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• hpsi guzel birde benı yanına eş al:)

0|1
    0|0
    • alayım canım :)

• eyvallah başını ağrıttım sağ ol

• rica ederım tesekkurler eig için

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni unutamadim

0|3
    0|0
  • Arsa al. Ev de al kiraya ver. Dükkan aç işlet. O kadar paran var hepsini eve yatırma bence

0|0
    0|0
  • ev tabiki

0|0
    0|0
  • Ne yapabilirsin ki o parayla 😕

0|0
    0|0
  • İneklerde uçuyor zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O parayı ciddi para kazanabileceğin bir yatırıma çevirmeyi falan denesene? Türkiye'de on binlerce üretici parasızlıktan aklındakileri gerçekleştiremiyor, öyle bir üretim projesi falan bulup destek olup kar edebilirsin mesela. Tutması halinde ayda kazanacağın para 9000 liradan bayağı fazla olabilir.

Türk milletinin yatırımdan anladığı tek şey gayrimenkul m k.

0|0
    0|0
  • sana askerde gabar dağında son somon ekmeğimi vermiştim, yaralanmıştın 10 km sırtımda taşımıştım, beraber sikorskiden sikokrsikiye atlerken şarjör değiştirmiştik

0|1
    0|0
    • :))

• vayyy bee onca şeye gülücük haaa vayyy beee para adamı değiştirir derlerde doğruymuşş k.. çından saçmaları kim temizledi seniinn tühh sanaa

• Kardesim beni hatirladinmi eski dostun sana dondurma ismarlayan cocugumyillar gecmis nerelerdesin ozledim bee

0|1
    0|0
  • Altının hiç fazla düşüş yaptığı olmuyor. Her zaman çıkış halinde. Bence en mantıklısı altın. Eğer bir işin yoksa dükkan da alabilirsin. Biran önce parayı altına çevir bence. Çünkü ilerki günlerde maaşlara zam yapılınca tlnin değeri düşecek.

0|0
    0|0
    • kardeşim altını nerede saklıcam kafam karışık ev yatırımı nasıl sence?

• 10 tane daire alıp kiraya ver. Kalan paranla da dükkan al. artarsa gelişebilecek bir yerden arsa al ve de altın al. Altını da bir kasaya saklarsın. Ama çabuk ol. Tlnin değeri önümüzdeki ay düşecek

• Bir daire bir dükkan al

0|0
    0|0
  • Atma şabsn kalede ben varım! Derler bizde.

0|0
    0|0
    • yemin ederim siz bilirsiniz ister inanın ister inanmayın bilader.

• Doğruysa buraya niye yazıyon, canına mı susadın... bayanlardan gelecek mesajlara dikkat et... paranı ne yapacağın sana kalmış bir durum.

Yükleniyor...