İdealist insanlar cevaplayabilir mi?

Şu an zorlu bir sınav maratonunun icerisindeyim bazen yoruluyorum bazen pes edicek duruma geliyorum ama hayatım için, geleceğim için sabrediyorum. Küçüklükten beri basketbola karşı özel bir ilgim vardı topu elimden bırakmiyordum. Olabildiğince. Ama derslerimin bozulduğunu basketbola bağlayan ailem beni spordan alıkoydu. Ve kendimi tamamen derslere verdim. şu an son senemdeyim hukuk fakültesine girmek için çabalıyorum. Bunu kendime itiraf etmem zor olsada hukuk ilgi alanim değil. Yokluk içinde büyüdüğüm için maddiyati dusunmek zorundaydım. Bugun anneme hukuk tutmazsa besyo sınavlarına girmeme izin verir misin diye sordum tabiki veririm dedi. Karşı çıkmadı. Bu kararı artık verecek olan benim. Sizce maddiyati dusunerek hukuktan devam mi etmeliyim siz ne yapardınız?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• aybaşı kirayı veremediğin zaman hiç bişeyin bir anlamı kalmıyo biliyomusun_?

0|0
    0|0
    • Bu işten para kazanamaz miyim?

• bu ülkede kesinlikle hayır spor aşk sevgi falan geçmiyo yani malesef, mantıklı düşün hayatınla oynama

• Bu dünyada en çok para kazandığın iş en çok sevdiğin iştir. Ama hem sevdiğin işe girip hemde çok para kazanırsan nirvanaya ulaşmışsın demektir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...