Gülmek için bütün dişlerimizin görünmesi mi gerekir. resimli. . ?

İlla gülmek için tüm dişlerimizi göstermemiz mi gerekir arkadaşlar yoksa gülümsemek yeterli mi benim dişler seyrek oldugu için gülmüyorum gülerken çekilmiş bir fotografım dahi yoktur.. gülümsüyorum bu seferde aşırı kasıyorum kendimi. . . sırf bu yüzden özgüvenim sıfır yok , ve hiç bir zaman doğal olamıyorum
Gülmek için  bütün dişlerimizin görünmesi mi gerekir. resimli . . ?

Güncellemeler:
üstüne üstün bugün ön dişimi çektirdim yaşım 22 :( :( zaten seyrekti dişim birde onu çekince daha da kötü oldu

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl isterseniz öyle gülün

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede senin gibi kendine guvensizlik var ve seninkininde sadece dislerden kaynaklandigini dusunmuyorum ne tipler var kendine guvenli. bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) daha sonra sadece hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu? Veya birunden hoslabdiginin ilk zamanlarindada sadece hoslanti oldugunun farkindamiydin? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapla kardesim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunları sorun etmemelisin.
    Kendini böyle sev.
    Cidden sorun etme bunu ya. 24 dişini göstererek gül fotoğraflara😁

0|0
    0|0
  • boşver kasma dilediğin gibi gül dişlerini göstererek güldüğün fotoğraflar her zaman daha güzel vedaha doğal oalcaktır

0|0
    0|0
  • benimde dişlerim kaplama ve bembeyaz olsaydı anırarak gülerdim -_-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim gülesim gelmiyor ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...