Çok sinirliyim, kırgınım, deliriyorum?

çok yalnızım yazım uzun olacak içimi dökeceğim arkadaşlar özet geçeyim ben ve ikizim 11. sınıf öğrencisiyiz ve kitap almamız gerekiyordu babama söyledik babamında bir kartı eveydi ve benim sorunlu abim ve ablam kendi kafalarına göre kartı bölüşüp harcıyorlar abim bynsizi kendine 1000 tllik montlar ayakkabılar alıp duruyor halbuki babam o kartı eve ben ve ikizimin ihtiyacı içinde bırakıyordu bunlar ablamla harcayıp duruyorlar ve kartın limiti bitti gibi bişey olmul neyse ben ve ikizim ablamla geçen hafta alışverişe gittik ablam numaradan kart geçmeyen bir yere götirdü bizi bizde kendi harçlığımızla kendimize çizme aldık ve babam kızmasın diye onları babama söylemedik mesela test kitabı almamız gerekti babamda evin kartıyla alın dedi abimle ablam bize bağırmaya başladılar toplam kitaplar bir 100 tl tutardı bizde kendi harçlığımızla arkadaşımıza verdik o bize alacak sadece toplam 50 tl olan kitap internette var abime söyledik banane yarın alırsınız dedi ona da tamam dedik biz her cumartesi okula gitmek zorundayız etüt var dönüşte abim alıyor ve her aldığında laf ediyor bu hafta çıkışta ders çalışacağız babama abim bizi almasın başkası alsın dedik babamda abiniz size birşeymi yapıyor tehtit mi ediyor dedi biz gene onu koruduk abimin yanına gittik oda bağırdı banane benim işim var eğer babam beni ararsa sizi alırım yok ama okulda rezil ederim falan dedi babama gene bişey demedik sadece o bizi almasın dedik babamda bakacağım dedi abla desen ayrı sorunlu annemde okulu önemsemez ona kalsa etüte gitmeyin diyor okulda veli toplantısı oldu hoca birebir çağırıyor 2 yıldır gitmiyorlar millet ailem okula gelmesin der bizimkilerin vakti yokmuş ara karnemizi almıyorlar gerçekten bıktık herşeyi kendimiz halletmeye çalışıyoruz artık dayanamıyorum maddi durumumuzda çok iyi özel okulda okuyoruz ama böyle burnumuzdan geliyor gerçekten bıktım ne yapmalıyız bu sorunlu abi ablaya ablam güya psikoloji okuyor ciddiyim psikolojisi bozuk davranıyor mesela bu akşam yemekte biz sabah 6 da kalk

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ilgisizler sanırım?

1|0
    0|0
    • evet ilgilenmeselerde sorunlular davranışları

• haklsın sağol tavisyelerin için

• Önemli değil :)

En İyi Kız Görüşü

• üşendim okuyamadım gardaşş ama şunu sölemek isterim ki hayırlısı olsun ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne biçim aileniz varmış Allahtan ikizsinizde destek olursunuz birbirinize.

0|0
    0|0
    • vallahi demek ki biz anormal değilmişiz birde kendilerini övüp durıyorlar bize hakaret ediyorlar ikizizde ikziimde onlara sinirilenip benden çıkarıyor arada çaremiz yok:(

• benim okuduğum üni ile ev arasında mesafe vardı babam daire tutmuştu bana 4 seneyi rahat geçirdim öyle bir imkanda yapabilirsiniz kendinize o zaman yoksa bu evde yaşanmaz

• haklısın

• Kitap yazmışsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...