Büyük ikramiye sana çıksa naparsın?

Herkesin hayalleri vardır hadi anlatın bakalım araba ev evlilik yurt dışı seyehati aklına ne geliyorsa 😊

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• once batmıs rolu yapar arabam varsa arabasız kalırım evımı falan bosalttırırım ama kımseye soylemem eskılerı gıyer ve dostlarımdan yardım ısterım. ıyısını kotusunu ayırırım ılk ay paramın verdıgı huzurla. herkesden butcesıne gore edebılecegı mıktarda borc ısterım. zor gunumde yanımda olan tum dostları cok buyuk odullendıırım dıgerlerını def ederım :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani once su banka mudurleri bir gelsin ayagima tek tek goruseyim.. kim ne diyo ne teklif ediyor.. paramiz nasil deger kazanir.. sonra... bak hayalini bile kurarken paragoz birine dönüsüyor insan 😁😁😁 aman ben istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çıkamaz bana.

0|0
    0|0
  • hayallerimizi öldürdükleri için hiçbir şey

0|0
    0|0
  • ilk olarak evsizlere okuyamıyan çocuklara bolca bir yardım yaparım yarısını hatta. Sonra akrabalara ev araba vs. Sonra alırım kameramı ver elini dünya turu. tur bitincede 40 -50 lüks ev alıp kiralarını çatır çatır yerim 😊

0|0
    0|0
    • İnsanoğlu hayatı boyunca o kadar para kazanamaz fakat o parayı 1-2 günde bitirir insanlık işte 😄

• Evet bitirir ama yatırımıda yapar her evden 2 bin kira gelse 80 bin aylık gelir yeterde artar 😄

• yatım uyurum güzell bir zengin uykusu çekerim :D :D

0|0
    0|0
  • Sana yemek ismarlarim 😊

0|0
    0|0
  • türklerin soyunu tüketmek. zaman ksşır ise kürtlerinde ne pissiniz ya

0|0
    0|0
  • Nerminin masasına işeyeceğim... o otururken.

0|0
    0|0
  • evlenip karıyı boşarım

0|0
    0|0
  • Harem kurarim

0|0
    0|0
  • Haram bir para

0|0
    0|0
  • Ben hiç düşünmedim çünkü bilet almiyorum şansım çok keskin olduğundan bana hiçbir bk cikmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...