Kızlar, Boyu 1.70 üstü olan kızlar cevaplarsa sevinirim. Toplum içinde ayrıcalıklı görüyor musunuz kendinizi?

Uzun boylu olmanın özgüveninize etkisi ne ölçüdedir? Lütfen soruya 1.70 altı kızlar katılmasın. Lütfen!!!

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Yani tabi güzel yönleride var mesela biriyle kalabalık bir ortama girdiğimde kuş bakışı yapabiliyorum ama mesela topuklu giydiğim zaman çok büyük sıkıntı. Yani normal minnoş kızlar dekolte giysede çok dikkat çekmiyo ama uzun olduğunda daha çok göze batıyosun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Fiziksel özelliklerin özgüvene etkisi max. %40 ya, bence kişilik/karakter daha büyük bir etken. Utangaç veya fazla mütevazi bir kız 1.80 olsa da kendini toplum içinde ayrıcalıklı görmez, göremez. Özgüvenini fazla etkilemez. Ben de 1.73'üm ama boy benim için pek de önemli olmadığından kendimi bu konuda ayrıcalıklı görmüyorum. Bence insan kendi eliyle elde ettiği şeyler için övünmeli ya da ayrıcalıklı hissetmeli, boy falan tamamen genetikten ibaret, uzun veya minyon olmak elimizde olan bir şey değil.

0|1
    0|0
  • Uzunboylu olmak avantaj :D

1|1
    0|0
  • Azicik tipinde guzelse giyinip bir sokaga cikiyosun herkesin agzinin suyu akiyo şahsen ben bu durumdan cok rahatsizim özgüven ayri mesele toplum tarafindan begenilmek ayri ama insanin hosuna gitmiyo degil ve bu arada erkekler surekli minyon hatun istiyorum der ama alakasi yok uzun boyun her zaman gideri vardir ve her zaman toplumda dikkat cekerler dedigim gibi bide az cok yuzude guzelse tadindan yenmez bu hayvanlar tarafindan bir gun basimiza bisey gelcek diye korkuyorum hahshsjjd

0|1
    0|0
    • ne övdün be kendini :D yani sen uzun boylu olduğun için kendini 1-0 önde hissediyor musun?

• fakat ben sadece boyunun özgüvenine olan etkisini soruyorum :) sanırım senin boyunla özgüveninin bağlantısı yok. anladım. teşekkür ederim.

• Boyla ozguvenin bir iliskisi yok evet bana gore. Ben tesekkur ederim assdffghjk

• hiç yok 1,75 boyum öz güven bunla alakalı değil. bence.

0|1
    0|0
  • evet görüyorum.

0|1
    0|0
  • 1.74 boyundayım sürekli uzun boylusun muhabbeti çevremdekilere sanki ben dedim 1.60 olsunlar diye

0|1
    0|0
  • boyum 1.75 ama ozguvenim boyumdan uzun diyebilirim

1|1
    0|0
  • kötü yönleriyle karşılaştığım için ayrıcalıklı gördüğüm zamn aklıma direk onlar geliyor her zaman olmasada biraz sıkıntı

0|1
    0|0
  • Girdiğin yerde ilgi çekiyosun tabi fiziğin ve giyim tarzın iyiyse

0|1
    0|0
  • 1.73 um ama yani hiç atrıcalıklı görmedim 😊

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • yok özgüven falan gözler üzerimde olur bir süre