Yılbasinda Sevgiliye Hediye Alinmalidir Sorunsali?

yahu arkadas ben bu her b*kta hediye olma olayina cidden ayar oluyorum. birde mecburmussun gibi sorduklari zaman hayir ben birsey almadim deyince aaa inanmiyorum ne bicim sevgilisiniz ben sunu aldim bunu aldim diyorlar. hediye insanin icinden gelen birseydir. karsilik beklenmeden yapilmalidir. dogum gunu olur ona eyvallah ama yok 1. ay hediyesi yok tanistigimiz ilk gun hediyesi yok yilbasi hediyesi yok happy halloween hediyesi. sizcede fazla abartmiyor muyuz? siz bunu cidden gerekli goruyor musunuz?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Super ya valla sendem cok yok haberin olsun :) bana gore de hediye insana beklemedigi anda icinden geldigi zaman sokakta yürürken bu benim hatuna cok yakisir diyip mağazaya girip almak benim icin yok yilbasi yok sevgililer gunu yok tanisma ayi bulusma ayi sevisme ayi bu firsat ticareti iste ve en uyuz oldugum nokta o ozel diye adlandirilan gunlerde hediye beklentisi mecburi hediye alicaksa bana almasin arkadas icinden gelmediktrn sonra ben napim:)

1|0
    0|0
  • Bir nevi satis stratejisidir ve bizleri alistirdilar hediyeye ve hediye almakta hosuna gider oldu milletin en cokta bayanlarin :) okadar cok gun varki hepsinde hediye alinca normal zamanda icimizden geleni alamiyoruz artik sonra odun oluyoruz :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...