Kısa dönem askerlik dağıtım izni?

Sözlüm İstabul'da asker şu an. Usta birliği de yine İstanbul'da. Cuma günü yemin töreninden sonra ne zaman teslim olması gerekir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• yemin töreninde 3 gün ev izni var birliğinin bulunduğu yerde ailesiyle vakit geçirmesi için sonra gene eğitim bir ay sonra ise usta birliği için dağıtım izni var bir hafta.

0|0
    0|0
    • bu arada kısa dönem demeyi unutmuşum. Acemilik İstanbul'da yapıyor şu an, Ustalık da İstanbul olduğu için mi bir gün izin verdiler acaba =(

• Valla kısa dönümlerin acemi birlikleri bir ay diye biliyorum ben uzun dönem için söylemiştim onları kısa dönemlerle ilgili kesin bişey diyemem dersem yalan olur kusura bakma kardeşim. Rabbim hayırlısıyla kavuştursun.

• Allah razı olsun, sağolun yardımlarınız için, âminn...

• yemin töreninden sonra direk usta birliğine geçiyor şayet dağıtım izni kullanmazsa tabii.

ufak not: belki yemin töreninden sonra evci izin verebilirler, bir sorsun derim.

0|0
    0|0
    • dağtım izni kullanmıcak da pazar akşam teslim olcak diye hayal kurmuştuk =( inşallah evci çıkabilir, teşekkürler.

• rica ederim, yemin törenleri genelde cuma günü olur. dolayısıyla pazar'a kadar evci izin olma ihtimali yüksek.

• çok teşekkürler, sağolun =)

• pazar aksami :)

0|0
    0|0
  • kac gun izin alacagina bagli... hic izin almazsa 5 ay 5 gun surer

0|0
    0|0
    • yemin töreni sonrası iki gün evci diye biliyorduk, bir gün demişler =(

• haftasonu bir gun evci olayi olabilir. izinden dusmez ;)
      rahat ol sen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...