Üniversite ortamı berbat!!! Çok pişmanım. Önerileriniz?

Üniversitenin ilk yılı benim için ama inanılmaz bunaldım. Bölümüm kötü değil dersler de aşırı zor değil fakat sınıf arkadaşlarım çok kötü tabi hepsi için demiyorum. Bir arkadaş grubumuz vardı ortada bir dedikodu döndü ve 2 ye ayrıldık. Gruptaki 2-3 kız benim gruba karşı inanılmaz kindarlar ve oğlanları hep kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Beni ve diğer arkadaşlarımı devamlı dişlamaya çalışıyorlar ve ben bundan bıktım.Özellikle kızlardan birisi bunu yapıyor.Üniversite değilde ortaokuldaymışım gibi hissetmeye başladım. Ne yapayım bölüm mü değiştireyim? ne diyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• göster onlara gününü evlat !

1|0
    0|0
    • karakterime ters :(

• anladım teşekkür ederim yorumun için :D

• ayıp ediyosun kızım :D ben burada milletin sıkıntısını çözmek için ders çalışmıyom şu an :) her şey senin için :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bölüm ne? 3 kişi için bölüm mü değişirmiş

1|0
    0|0
  • bizim üniversitede de gruplaşma vardı aynen 2'ye ayrıldı sonra parçalandı ama hala görüştüğüm kişiler var o gruptan aslına bakarsak biraz arıtma gibi de oldu pis insanlar kendini belli edince kavgalar bölünmeler oluyor güvendiğin kesim ile arkadaş kalabiliyorsun ne güzel işte tabi senin ortamın nasıl bilmiyorum

1|0
    0|0
    • erkekler kendi kafalarına göre takılıyorlar tabi bazı y*vşak kızlar onlara sulanıp kendilerine çekiyorlar işte

• Her üniversite ortamında bunlar mevcut hangi okula hangi bölüme gidersen git. Ben yatay yaptım bu yüzden ve yine aynı durum var.

1|0
    0|0
  • saçmalama ya onları başarılarınla çatlat ya ne bölüm değiştirmesi sen bide ikinci sene görecksin ortada pisliği

1|0
    0|0
  • kız milleti

1|0
    0|0
  • Bırak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...