Hayatimi yasiyamiyorum :( bu yasta üniversite olurmu? :( depresyon :( ?

sosyal fobi depresyon var bir sürü doktor gezdim fayda olmadi ilac tedavisine baslicam. ama bende durum su benim buzamana kadar ne arkadasim ne de sevgilim oldu yani arkadas ortamlarda ya da tanimadigim ortamlarda nasil davranicagimi bilmiyorum. hayata karsi tecrübesiz biriyim. kendimi gelistiremedim depresyon yüzünden. 3 senedir evdeyim disariya cikmiyorum. konusamiyorum cünkü kendimi cok kasiyorum ve en önemlisi konusacak konu bulamiyorum :( insanlar benden kaciyor. ilk okuldan beri hep mobbinge ugramis ezilmis birisiyim.

üniversite okumak istiyorum ve eger üniversiteye baslarsam 27 yasinda olucam ve bu beni daha cok korkutuyor cünkü insanalar alay eder dalga gecer. avrupada üniversiteye 25 -35 yas baslama yasi normal kuzenlerden biliyorum. birde arkadas bulamamak ya da is bulamamak herseyi gectim basarisiz olmak :(
ve hangi bölüm okuyacagimi bilmemek... :(

kendime aciyorum :( kusura bakmayin uzun oldu bana fikir ve düsüncelerinizi paylasirsaniz sevinirim

Güncellemeler:
hayati yasiyamiyorum derken sosyal fobi bu cekingenligim konusamama kasma ve konu bulamama durumu beni yanlizlastirdi. cevrem yok 1 arkadasim bile yok. konser olur gidemem cafeye bile gidemiyorum

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• benim bir akraba 30 unda okuyup öğretmen oldu şimdi müdürlük yapıyor

0|0
    0|0
    • peki insanlar cevre ve okuldakilerin buna tepkisi ne oldu

• ya sen tepkiyi ne bakıyorsun karar verirsen uygula kimse tepki falan vermedi gayet normal

Kızlar Ne Diyor 1

• hepimiz yaşadık

0|0
    0|0
    • hayati yasiyamiyorum derken arkadaslarla gidip bir cafede bile oturamiyorum

Yükleniyor...