Cok pismanim, kotu hissediyorum?

Biraz icimi dokme niteliginde olucak.. Ozel bir universtede okuyorum.. Ben uniye basladigimda cok guzel hayallerim vardi ama uni hic oyle guzel biyer değil .. Ben uniye baslayinca sevgilimle kavgalar yuzunden ayrildik.. O lise mezunu ve pek uniyede gitmemi istemiyodu belki benle bas edemicegini falanda dusundu orda ortamim olur unuturum onu diye dusundu bahaneyle ayrildi. Kendini beni uzmemek adina. 3 yillik bir iliski ama kopek gibi seviyorum.. Keske diyorum uniye gitcegime. bir spor salonuna yazilsaydim ceyizimi duzup asik oldugum adamla evlenseydim.. Simdi hayat sinav stresi ve ask acisi cekmekle mesgul.. Napicam abiler ablalar motive edin beni..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bence önce ekmek demelisin şayet hayatındaki şartları sen oluşturamıyor isen ya zamanı gelmediği içindir ya da böyle olması gerektiği içindir hata yapma

1|0
    0|0
    • Once aş sonra ask.. guzel yorum saol

• amacım genç kardeşlerime yardımcı olmak hayat sadece ve sadece attığımız adımlarla alakalıdır yanlış adım hüzün dolu gelecektir

• kalbinde ki yanlışları sök at seni senin kariyerin için düşünmeyen istemeyen sevgi sevgi değildir sadece menfaattır

En İyi Kız Görüşü

• Sana bisey diyeyim mii bir erkek icin kendi geleceginden vazgecmek inan kii cok sacma umiversiteyi ortam olarak mi gordun ki cok yanlis dusunmussun universitede ne ortam ne baska bisey sadece ders dusun universiteni bitirincee is hayatina atilinca karsina neler cikar bir bilsenn kendi parani kazanirsin istedigini yaparsin o yuzden bir erkek icin sakin ama sakin okulunu birakma zamana birak neelr cikarr karsinaa ki sevgilinde cok sacmalamss sana destek olmasi lzmms sevgilinde bahaneye bakmis acikcasi ayrilmak icin bunun baska bir aciklamasi yok mantigini devreye koy.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sana destek değilde köstek olandan zaten hayır gelmez. ömrünün geri kalanını kurtarmışsın ama farkında değilsin

1|0
    0|0
  • Sen o lise mezunu diye küçümseyecek miydin? :O
    Ben 2. Üniversite okuyorum arkadaşım oda okusun ;-)

0|0
    0|0
    • Tabi ki hayir konuyu nereye saptirdin simdi.. o kiskanclik yapdi ben hala sevyorum boyle seyin lafinida asla yapmam!

• O zaman ben okuyacağım ve senin olacağım de eğer kabul etmezse o da çok gaddar ve bencil olur :@ :(

• saçmalama bence bitir üniyi bin kat iyisini bulursun.

0|0
    0|0
  • İyi oldu yapmıcakın

0|0
    0|0
  • İlerde vermiş olduğun bu kararın ne kada doğru olduğunu göreceksin aşk sevgi hepsi geçici oku cahillik yapma mezun oldukdan sonra gçmişine dönüp baktığında geçmişin ne kadar boş olduğunu görceksin

0|0
    0|0
  • 1 kişi yüzünden okuldan vaz geçmeyi düşünüyorsan yazık!.

0|0
    0|0
  • Salla yav iykide olmamis hem nebicim sewiy o seni ya bu sebebpten ayrilormi insan

0|0
    0|0
  • senin bir sorunun yok esasında

0|0
    0|0
    • Bana sod

• Nasil kurtulucam evet bir kaygi durumu var

• kendini tanıyarak başlayabilrsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Eline bir fırsat gelmiş ve okuyorsun bundan daha güzel ne olabilir ki. Bir erkek icin okulundan vazgecmek mi sacmalik bu ulkede okumak isteyip de okuyamayan kac kisi var sen biliyor musun boyle dusunmeyi birak ve okuluna odaklan bence

0|0
    0|0
  • peki dediğin gibi çeyiz düzüp gittikten sonra onun seni bırakmayacağı ne malum? bu kadar cahil olmayın gerçekten.. okulunu okumanı istemiyorsa demek ki ona muhtaç kalmanı istiyor ve seni değil kendini düşünüyor.

1|1
    0|0
  • Sana ne diyelim simdi. Keske uniye yazilmasaydim da spor salonuna yazilsaydim demissin. Nasil gecineceksin lise mezunu adamla pardon? Senin hayatin bu kadar mi ucuz ya! Ya da turkiyede hayat bu kadar m kolay? sinav stresi diyosun da o stresi yasamak osteyip yasayamayan, aglayan kac insan var biliyo musun? Dünya sadece bundan ibaret degil oku meslegini eline al soru bile saçma yani okuluna devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...