Uyuşturucu bağımlılığı ve çaresizlik?

Amtemde tedavi oldum başarısız malesef geçti (3 yıllık bir süreçten bahsediyorum)
Liseye hiç gitmedim açıktan liseye yazılım ve derslerim kötü odaklanamıyorum.. uyuşturucu içip odama kapatıyorum çok utangaç birisiyim toplum içinde çok paniğim... Geleceğim elimden gidiyor yardım..

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede esrar bagimliligi var ve senin gibi kendine guvensizlik utangaclik var bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) daha sonra sadece hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu? Veya birunden hoslabdiginin ilk zamanlarindada sadece hoslanti oldugunun farkindamiydin? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapla kardesim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Biz ne yapabiliriz ki?

0|0
    0|0
  • Tahminen son 3 senedir kullanmiyorum bu biraz birakmak istememekten korkma daha fazla acil insanlarla konus anlat sosyallestigin zaman aslinda uyusturucunun ne kadar aptalca bisey oldugunu anliyosun kafan ayikken aha rahatsin daha kendindesin uyusturucunun verdigi mayhosluk ve bitimindeki sinir stres yok aslinda biraktigin ixin daha rahat oluyorsun hala canim ister ama bir anda silebilmek cok onemli iradeni kullan ve biraz kendjne guven sonrasi cok temiz bir sekilde devam ediyor

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın kardeş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...