Ailem beni umursamıyo?

babam beni gram umursayan biri değil. Aynı evde yaşamamıza rağmen nerdeyse hiç görmüyorum. sadece arada para veriyo yaptığı tek şey bu. annem deseniz sürekli beni aşağılıyo bıktım artık. sınavdan düşük alınca felan herkese yayar beni gram düşünen biri değil yani. sadece şunu yap bunu yap diye emirler yağdırıyolar ikiside. kullanılıyorum resmen bu evde. ne yapıcam ben?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiklerinize zaman ayırın , yoksa zaman sizi sevdiklerinizden ayırır... merak etme bunu çok iyi anladıklarında , o pişmanlık duygusu verıcek cezalarını.. sen yuregını temız tut..

0|0
    0|0
    • onların yerine ben pismanlik duyuyorum ve bundan nefret ediyorum.

• en zor sınavlardan biri bu olsa gerek. onlar benim yüzüme dahi bakmıyor, ben ise hala bir umut..

• senın yuzune Allah bakıcak guzelım benım. uzulme sen yınede saygıda kusur etme bosver..

En İyi Kız Görüşü

• Maddi anlamda destek verip manevi anlamda aç bırakmak la malesef aile kavramı çok yerine oturmuyor. Onlar için hiçbir problem yokken senin için büyük sorunlara yol açıyor ilerde evlilikten bile korkmaya sebep olacak bir durum Karsina alıp konuşmayı denedin mi canım?

0|0
    0|0
    • karşıma alıp konuşmak gibi bir durum kesinlikle yok. çünkü arada sürekli mesafe var. tamamen yabancı insanlar gibiyiz.

• teşekür ederim desteğin için

• Rica ederim canım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer bu gerçekse görüşebiliriz bu durumunu.

0|0
    0|0
  • kaç evden kanka

0|0
    0|1
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0
  • İşin çok zor gerçekten, Allah hakkında hayırlısını versin

0|0
    0|0
  • hay ben öyle ailenin çiçeğine koyim