Annemin ayak masajı yaptırması?

Annem her gün işten geldiğinde o koca ve leş gibi terli ayaklarına masaj yapmamı istiyor. Ben de istemeden de olsa yapıyorum. Ama iğreniyorum ve ellerim leş gibi kokuyor masajdan sonra. Anneme bundan rahatsız olduğumu söylediğimde bana hep karşı çıktı ve zorla yaptırdı masajı. Ne yapmalıyım sizce?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Annen çalışıp para getiriyor emeğin teri o emeğin kokusu sen bunu büyük bir özveriyle yapacağına şikayet ediyorsun bide yazık. Unutma cennet anaların ayakları altındadır demiş peygamberimiz. Yazık o kadına ki senin gibi bir evlat için çalışıp kendinden vazgeçiyor. Nankörlük ypma.!!

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anneniz sizin kakanızı temizlerken hiç sizi pissinmiyordu oysa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ayaklarını kestirin annenin.

0|0
    1|0
  • Eldiven takmani öneririm.(çok igreniyorsan)

0|0
    0|0
  • Ilık suda yıka ondan sonra yap

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama senden bir cacık olmaz Cennet anaların ayaklarının altındadır hz. Muhammed (s. a. v.)
    O senin annen başka biri değil söylersin ayaklarını güzel yıkar ondan sonra masajını yaparsın dua et sana yalatmıyor :D

1|0
    0|0
  • Açıkca söyleyeyim hiç inanmadım. bir annenin gelip zorla ayaklarına masaj yaptıracağını hiç sanmıyorum.

Ayrıca eğer istiyorsa leş gibi dediğin ayaklar annene ait. Bu kadar iğrenme bence, sonuçta sende ondan çıktın. İstiyorsa yap eline yapışmaz

0|0
    0|0
  • Haklısın.
    Babam da öyle.
    Bizim gibi çekmeyenler, der şimdi, annenin kıymetini bil vs..

Zor durum :/

0|0
    0|0
  • ayaklarına asit dök

0|0
    0|0
  • ANNEM istesin sırtımda taşırım be.

1|0
    0|0
  • anne candır ama öyle de yapmaması lazım, anne sabunla yıka gel yapayım de kırmadan

0|0
    0|0
  • Önce yıkanmasını söyle sonra masaj yap

0|0
    0|0
  • hamdi in aşağıa yine ayak fetşzmin tuttu

0|0
    0|0
  • Yapma, inkar et. Sadist mi annen?

0|0
    0|0
  • yapma bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • ANan çok çılgın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• önce oturup bir annen olduğu için dua et sonrada allahtan sana akıl fikir vermesi için dua et.. ilerde sende evlat sahibi olunca bu yazdığın aklına gelir umarım...

0|0
    0|0
  • istemsiz şekilde kahkaha attım ya

0|0
    0|0
  • Allah gecinden versin hepsine ama Allah korusun vefat ettikleri zaman koksaydı da yine de olsaydı dersin. bu açıdan düşün derim. aslında en çok sevdiğmiz kişiler yanımızda olmadığı zaman kıymetlerini anlıyoruz. illa bişeyin kıymetini anlamak için gitmeleri mi gerekiyor birilerinin?

0|0
    0|0
  • Senin için çalışıyo uğraşıyo sende tarzım değil de vay be

0|0
    0|0
  • Çılgın anne kızını coşturuyor 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ayaklarını yıkadıktan sonra yapmayı öner?

0|0
    0|0
  • gece gece sınırımı bozdun haa
    senın sidikli boklu bezlerını temızlerken ıyı oluıyor demı
    Allah senın gıbı evlatlardan korusun
    Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Gerçekten garip bir istek. Baban neden yapmıyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...