Kardeşimi öyle görünce..😢😢?

Ay arkadaşlar nasıl anlatsam bilemiyorum, gözlerim dolu dolu şu an 😢 Kız kardeşim var 9 yaşında, annemin de iş saati 4-12yani öğleden sonra gidip 12 den sonra geliyor bugün de öğlene doğru çıktı evden işleri vardı ordan da işe gitti direkt. Kardeşim de öğlende geldi eve, akşam telefonumdan fotoğraflara falan bakıyordu, annemle fotoğraflarımızı gördü bakıp bakıp ağladı yanımdaydı bir döndüm ağlıyor. Noldu falan dedim "annemi öğlende göremedim annemi özledim" diye daha da içli ağlamaya başladı. O öyle yapınca benimde gözlerim doldu ama tuttum kendimi 😔😔 Sonra annemi aradık işte konuştular falan, neyse daha iyi şimdi çok şükür. Şimdi de düşünüyorum da acaba ikisinin birlikte daha özel bir zaman geçireceği bir şeyler yapsam. Ama ne yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim :) :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annene allah uzun omurler versin. yaşıyor olması bir nebzede olsa kardesiniz açısından önemli. çunki aksini benim kardeşim yaşıyor. çalışmakta bir düzenin parçası ölümde. herhalukarda duruma gore kardeşlerimizi telkinlemeliyiz. ufak oldukları için anlam vermiyorlar. geçici bir durum.

0|0
    0|0
    • Evet haklısınız. Allah kolaylık versin size de

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşin daha çocuk elbette ağlar :)

0|0
    0|0
  • kiyamam ya kurban olduguma 😊
    olur öyle arada büyütecek bisey yok gibi

0|0
    0|0
  • sinemaya gitsinler

0|0
    0|0
    • aklıma geldi o ama başka ne olabilir

• lunapark
      hayvanat bahçesi
      akvaryum

• lunapark ve hayvanat bahçesi için havalar soğuk ama akvaryum olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Ay canım benim ya:) bence uzun uzun konuşmaya ihtiyacı var illa biryere gitmeleri gerekmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...