Selamun aleyküm arkadaşlar kendimi gittikçe çirkinleşiyomuşum gibi hissediyorum?

Eski hallerime bakınca daha güzelim şimdi kendimi pek beğenmiyorum ve sivilcelerim çoğalıyor kötü hissediyorum etrafimdakilerde gecen sene dana güzeldin diyorlar eski halime donmek icin ne yapabilirim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar çok stres yaparsanız, moralinizle birlikte suratınızda istemediğiniz sivilciler dahada artacaktır. İlk önce kendinle barış, morali topla sivilceler gelip geçer, ruh sağlında yaralar bırakma :)

1|0
    0|0
    • Sanırım ruh sağlığı cidden önemli çok teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Sivilcelerin hatta her türlü cilt sorunun için gül suyuyla yüzüne masaj yap pamukla spor yap kendini iyi hissetmek için çirkinim diye düşünme saç bakım maskesi al saçlarına özen göster haftada bir cilt tipine uygun maske yap eczanede cilt testi yaptır ve düzenli kullan aldığın ürünleri hem herşeyden önce özgüvenli ol biri sana çirkin dediğinde sen çirkin olmuyosun

1|0
    0|0
    • Bu gerçekten içimi rahatlattı :) dediklerini uygulayacam bana kendimi iyi hissettirdiğin için çok teşekkür ederim :)

• Ne demek tatlım sıkma canını sivilce bu geçmicek diye bişey yok allah karaktere zeval vermesin 😊

• Aminn amin :)

Erkekler Ne Diyor 9

• aynen banada öyle geldi gittikçe çirkinleşiyosun sen :D

1|0
    0|0
    • Sağol çok içim rahatladı şu an :)))

• bak şimdi bana yakışıklı dedinya bir ince erimedim desem yalan olur :D asıl ben teşekkür ederim :D

• Hahahah ne demek 😄

• Gerek var mı sence

1|0
    0|0
    • Kendini iyi hissetmeyi kim istemez?

• Raporu bekliyorum kib

• Tamamdır

• takma moruk hangımız ıyıyı hakedecek kadar guzelız kı (yaşasın şehrinin takımını tutan çocuklar)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim iyi niyetin için ☺

• iyi nedir ki panpa neye göre iyi kime göre iyi söylesene bunu ha

• Olgunlasmak guzeldir

1|0
    0|0
    • Çirkin olmayı gerektiriyosa ben karakter olarak olgun kalmayı tercih ederim ✋

• Sizde oyle.. sizde mutlu kalin. moralin ne zaman bozulsa konusmak istersen mesaj atabilirsin.. allaha emanet ol

• Sende Allah'a emanet ol

• Bol su iç yalnızca sivilce ile çirkin olunmaz ki onlarda muhtemelen geçicidir

1|0
    0|0
  • Allahın yarattığı çirkin olabilirmi çirkin yok bakımsız bayan var ki kozmetik sektörü bayağı gelişti ve yasin henüz çok genç

0|0
    0|0
  • yaş kaç ki?
    ergenlik sivilceleri olabilir...

0|0
    0|0
    • Yasi soylemem uygun olmaz heralde burada ama ergenlik sivilceleri

• çok kibarsın...

• Tabi öyleyim ama hak edene :) ;)

• Psikolojik bir sorunun olabilir.

0|0
    0|0
  • zaman makinesi bul -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ciddiyeye git

1|0
    0|0
    • bir krem verdi imex ruh gibi gosteriyor etkiside yokk

• Bilmiyorum ama kardeşim gitmişti sivilceler yok oldu ama kullandığı ilaç aklmda değil maalesef

• Genede teşekkür ederim :)

• eskiden ne yapıyorsan onu tabiki gizlicim :)

1|0
    0|0
    • Bişey değişmediki aynı şeyleri yapıyorum aceba sigaradan dolayı mı cildim kotulesti?

• ilk yaptıgın an etkisini görürsün :)

• Çok çokk teşekkür ederim :)

• Buyuyosun

1|0
    0|0
    • Buyurken çirkinleşmek gerekmiyor ama?

• Cirkinlesmiyorsun aslinda gorusun degisiyor nicin eski fotograflarimiz hep bize cirkin gelir. degisiyoruz. kabullenemiyoruz. zamanla degisir dusuncen. cirkin degilsin Ama eminim buna 😊

• Mutlu ettin beni umarım öyledir çok teşekkür ederim :)

• Aleyküm selam. etrafındakileri değiştir. işsizler. onlarda değişim yok sanki. geçiçi bir durum bolbol sivilcelerini yıka temiz tut 3 aya geçer. fazla takviye alma.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler iyi niyetin için :)

• Sigaradan dolayı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...