Çocuğunuz sizi reddetse ne yaparsınız?

Diyelim ki kötü bir şey yaşadınız ve çocuğunuz
"Sen benim annem değilsin!"
"Sen benim babam değilsin!" dedi. Ne yaparsınız? Ne hissedersiniz?

0|0
22|28

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir şey vardır bilirsiniz annesine babasına kızıpta çok ağır laflar söyleyip pişmanlık duyarız. Mesela ölürsün inşallah vs gibi sonrada korkarız acaba bir şey olur mu diye. defalarca tövbe ederiz. Çocuk aklıdır o bizdeki. Soruna tam bir yanıt olmadı bu aslında farkındayım. Bu duruma getirecek ne yaptım mesela bu çok önemli. ve aramız nasıldı daha önceden. Bu sorunun cevabı maalesef yok. Net bir cevap yok. Mesela olur ya terk etmişimdir onları ya da aldatmışımdır annesini. Bunlar ağır şeyler. Duruma göre şanslıysam affettirebilirim değilsem vay halime. O anın şartlarına göre bir çok teori geliştirilebilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çocuktur abi ciddiye alınır mı hiç hadi aldın alınganlık yapılır mı. Çocuktur affedilir, affettirirsin.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Odasına kapatırım./Yemek vermem./Çıplak Sandalyeye bağlarım/Burger King'e götürürüm/Dolaba Kitlerim/Kadın gibi çığlık atar ve pegasusuma atlar pencereden uçarak uzaklaşır ve yeni çocuklar dünyaya getirmek adına Ekvatora giderim/Kapanırım/Kendimi ve çocuğuma kadın iç çamaşırları giydirip bungee jumping yapmaya götürürüm./Oberaya götürürüm./Çarmıha gererim./Burger King'e götürürüm./Sigaraya başlatır, alkole alıştırırım./Kadınsa kapatır, oğlansa hitler bıyığı bıraktırırım, (bıyıkları çıkmıyorsa kendiminkilerden keser yapıştırırım.)/Ağzına biber sürerim/Dinini değiştirir, katolik yaparım, sonra eski dinine döndürür mezhebini değiştiririm kafası karışır./Tatlısının içerisine tuz dökerim./Devamlı olarak yerli pop dinletirim./Burger King'e götürürüm./Rakısını kırarım, rakısı yoksa bardağını kırarım, bardağı yoksa kafasını kırarım./Beni nasıl sevmezsin, seni camide bulduk, istemiyorsan gerçek evine yani camiye dönebilirsin der dine yöneltirim./Seni yaptığımız gece biraz aceleye geldi, geldiğin yere geri de sokamıyoruz ki, sperm israfı der aşağılarım/Yılbaşında tombala oynatmam/Yılbaşında hediye almam/Doğum gününde yılbaşında hediye almadığımdan üzülmüştür, bu sefer boş zarf veririm./Başka herhangi bir özel günde hediye alırım artık o kadar da insafsız değilim.../Ben de onu reddeder mahkemeye gider davacı olurum, çocuk esirgeme yurduna bağışlar suskunlar filminin kamera arkasını gösteririm/Hayvan p*rnosu izletirim/Burger King'e götürürüm/Metalci gibi giydirir, klasik müzik dinletisine götürürüm./Babam'ı çok seviyorum, hayatımı onun testislerine borçluyum diye kalçasına dövme yaptırtırım./Evcil hayvan olarak hamster alırım (ilk yazışta doğru yazdım ha)/Harçlığını keserim,(ortadan ikiye)/Harçığını bir hafta çok yükseltirim, zengin baba ayağına yatar viski içerim ve şirket kurduğumu çok zengin olduğumuzu söylerim bıyık altı peşin satan esnaf gülüşümü yaparım, sonraki hafta iflas ettiğimizi ve onu yatılı okula göndermek zorunda kalacağımızı söyler, harçlığını keserim

Şaka. :p

2|0
    0|0
  • Sadece cevaplari okumaya geldim.. Kendime sormaya cesaretim yok..

4|1
    1|1
  • Elbette üzülürüm, ama asla ondan vazgeçmem.
    Ne demişler, evlat deniz suyu gibidir, ne içilir ne vazgeçilir.

2|0
    0|0
  • bilemedim.. Allah göstermesin

1|0
    0|0
  • Doverdim 😂😂🔫

2|0
    0|0
  • bana muhtaç, kendi kaybeder, sonra kürkçü dükkanına geri dönmesinde... bana böyle artislik yapmış madem kendisi düşünecek.

1|0
    0|0
  • tamam derim ne diyim :D

1|0
    0|0
  • Nerden öğrendin kim söyledi ya derim :D

1|0
    0|0
  • Neden diye sorardım.

1|0
    0|0
  • İkna ederim

1|0
    0|0
  • Üzülürüm baya inşallah o duruma düşmem

1|0
    0|0
  • Tamam hadi şimdi bir bardak su getir evlatcığım derim.

1|0
    0|0
  • Ne yapmışsam mesela? Geri kazanmak için her türlü şeyi yaparım ama ne yaptımda böyle söylüyor? :/

2|0
    0|0
  • Hep diyolar sonra kopek gibi annecim bibicim diyolar

2|1
    0|0
  • Üzülürüm ama vazgeçemem.

1|0
    0|0
  • Şirketten kovardım

1|0
    0|0
  • tokadı yapıştırır kendine getirtirim, benim çükümden çıkan beni nasıl reddecek ulen

1|0
    0|0
  • DNA testi yapar gözüne sokarım, Ecearis.

2|1
    0|0
  • ya got sıkımden dustun nedıyon sen derdım eger baba gucsuzse ouk daha beter olur dık durmam lazım

1|0
    0|0
  • Tedbirimi önceden alırım. Onu ilk dünyaya getirdiğimiz gecenin videosunu çeker ona seyrettiririm.

2|0
    0|0
  • Defol git ya gözüm seni bir daha görmesin derim.

1|0
    0|0
  • Eldivenle severim

1|0
    0|0
  • Belki hak etmişsinizdir.

1|0
    0|0
    • Soru size soruldu😊

• Müşterek kelimesinin anlamını biliyormusun?

• Dna testi yaparım atarım önüne

1|0
    0|0
  • İpini üstüne atarim

1|0
    0|0
  • bir şey hissetmeden önce kendimi sorgularım

1|0
    0|0
  • Hissetme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• 9 ay ben seni taşıdım l*n karnmda

2|0
    0|0
  • Kulağından tuttuğum gibi kapıya koyarım.

1|0
    0|0
  • neden böyle hissettiğini sorarım, aramızdaki sorunları çözmeye çalışırım istemiyosa gider napıyım yani

1|0
    0|0
  • Cok üzülürüm

1|0
    0|0
  • kahrolurdum. hatalarımı sorgulardım.

1|0
    1|0
  • ne yapıcam geri kazanmak için uğraşırım annelik budur

1|0
    0|0
  • düşüncesi bile kan dondurucu

1|0
    0|0
  • yenisini yaparım asdjkjkj

3|0
    0|0
  • Sinirle söyler silinmez öyle kolay

1|0
    0|0
  • Eğer beni istemiyorsa kendi haline bırakırım sonuçta et tırnaktan ayrılmaz.

1|0
    1|0
    • Ayrılır😊 Hemde öyle bir ayrılır ki, akan kanda boğulursun😊

• Bu hayatta Allahtan başkasına yalvarmam. Bu kişi çocuğum olsa dahi. Ağlarım sızlarım ama ben hemen vazgeçen tiplerdenim ya amannn 😂😂

• Kötü hissederdim, çocuğumun bana öyle demesini sağlayacak bir hata yapmaktan korktum bak şimdi

1|0
    0|0
  • koyardı valla.

1|0
    0|0
  • Ağzına terlikle vururum

2|0
    0|0
  • Dedim valla üzülmediler

1|0
    0|0
  • Allah'a sığınırdım büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • üstesinden gelmeye çalışırım öncelikle ben hatalıysam telafi etmem gerek, pişman olduğumu ve çabamı gördüğünde zaten bir süre sonra sorun çözülür

1|0
    0|0
  • kahrolurdum 😞

1|0
    0|0
  • yıkılırım ama çocuğumdan da vazgeçmem

1|0
    0|0
  • otur ya aşşaa derim :D şaka yapıyorum once neyden etkılendıgını merak ederım kendime bakarım hiç cocuguma bu kelimeyi kullandım mı acaba diye?

0|0
    1|0
  • bir git bak bakim ben dışardamıyım derim saçma saçma olmaın ya

2|0
    1|0
  • Biz dedikte noldu gene sarildik

1|0
    1|0
Yükleniyor...