Yukarıda İzlediğiniz Video %100 Subliminal Mesajlar İçermektedir.

#ÜlkerinHaksızRekabetKokanVideosudur..

Şöyle ki; Dikkat Ederseniz #Ülker'in Ürünlerini Beğendikleri Nitekim #Eti'nin Ürünlerini Beğenmediklerini Fark Edebilirsiniz.

Ayrıca Bugün Dünyada Nefes Alıp #Eti Puf'u Beğenmeyen 2 Hayvanı Görebileceğiniz Videodur..

Yengenin Kanuni Sultan Süleyman HAN Zamanında Kuzey Afrikadan Almanyaya Göçen Ailenin 6 Nesil Kuşağı Olduğunun Garantisini Verebilirim.

Nitekim Yengedeki Sağlam İştahı Gördükten Sonra Acaba Beni Görse Aha! TÜRK Erkeği Buldum Diye Neremden Yemeye Başlar Diye Düşündüğüm Videodur.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

• Eti
    59% (13)63% (12)61% (25)Oy Ver
  • Ülker
    41% (9)37% (7)39% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Eti puf dedin
    Eti puf sevilmez mi ya allahsızlar!😂

0|1
    0|0
  • Hayirli cumalar insallah. secim yapamiyorum bu markalarin sevdigim urunleri var. eti pufa bayilirim. cocuklara aliriz ama ben yiyorum fazlaca.

0|1
    0|0
  • Bilmem cikolata tadi alak da 😂😂

0|1
    0|0
  • Eti.
    Bu arada yazılanlar baya güldürdü ya sen neymişsin öyle :D

0|1
    0|0
    • Ne Gibi? :)

• Eyvallah Sağ Ol. Ben Dışarıda Neysem Burada O.. Sorularıma Bak Özür Dilerim Diye Bir Sorum Var Okuyabilirsin.

• Onu da görmüştüm şu helallik istedin soruydu sanırım

• Düşündüm ve Eti'nin ürünlerini daha çok seviyorum 😌😌

0|1
    0|0
  • eti...

0|1
    0|0
  • :-) eti tercihim...

0|0
    0|0
  • Genelde ülker tercih ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eti deyince aklıma bir sürü efsane geliyor
    Eti Puf
    Eti Cin
    Eti Topkek vs...

Ülker deyince düşündüm ama bir efsanesi yok

0|1
    0|0
  • Ülker dinci Allah ile aldatanların sermayesi haram dolu.

0|1
    1|0
  • Bir zamanlar ülker'de plasiyerdim. O yüzden ekmek yediğim yere ihanet edemem. Ülker diyorum ve ürünleri de gayet güzel, evimde genellikle Ülker ürünleri vardır.

0|1
    0|0
    • Ülkere Kötü Demiyoruz Fakat..

• Onları bilemem. Ben onlardan değilim.

• Benim paketten cikanlar onlarin paketten ciksaydi belki tum dunya duymustu ama hatayi herkes yapabilir Eti de yapar Ülker de.

• Bence Eti ama bu videonun Ülker ile ilgisi olmadığından eminim Dankek'i de sevmediler. Ayrıca Eti Puf'u ben de sevmem. :)

0|1
    0|0
  • Abi kisi de candır eti puff yemeyen nesil düşünülemz
    Ülker çikolatalı enfestir seçimsiz kaldım

0|1
    0|0
  • ne yedınız be ya

0|1
    0|0
  • Tabiki eti

0|1
    0|0
  • yenge çok güzel yalnız, birde eti cini hiç sevmediler küçükken onların teklilerine bayılırdım, turuncu bencede çok güzel değilde..

0|0
    0|0
  • eti daha iyi :)

0|0
    0|0
  • ülker çok fazla ürünü var

0|0
    0|0
Yükleniyor...