Arkadasim bana surekli salak, of sus ya falan diyor. ne yapmaliyim? lutfen tavsiye verin cok zor durumdayim?

sinifta 2 kiziz. bir aradayken cok guluyoruz cok seviyorum ama ortama baskalari girince (ozellikle erkekler) bana surekli of he bu ya diyor benim icin durduk yere. kendisinin he durumuna dustugu bir ton durum var ben rezil olmasin diye bahsetmem. ama bu yaptigi sinirimi bozuyo artik. seviyorum ikimizken cok iyi, ama erkekler gelince bir garip oluyo. ne yapmaliyim sizce? sevgiliside var anlamiyorum neden yapiyo bunu. hoslandigim cocugun yaninda bide boyle diyo. beni eziyo mesela of salagi birak ya diyo onla muhabbete giriyo falan. cok sinir oluyorum bugun belli ettim biraz ama takmadi pek. ne yapmaliyim sizce? muhabbeti de kesemiyorum 2 kiziz sonucta konuscak kimse kalmiyo. nasil davranmaliyim sizce? kendim gibi davraniyorum herkes beni cok sver sinifta ve surekli gulerim hani mutlu bir insanim. artik somurtmaya basliycam yani. ne yapiyim sizce? hem cocugu kaybetmek istemiyorum hem de bu kizin su beni ezmeye calismasinin nedeni ne anlamiyorum? nasil suscak bu kiz?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• senin arkadasin kaprisli egoist igrenc bisey uzgunum ama. sinifta iki kiz olabilirsiniz yine de bakma yuzune ona muhtac degilsin.

0|0
    0|0
    • aynen dogru diyosun ama ayni ortamda ayni sohbette bulunuyoruz malesef ve sevdigim birisi ama erkek gorunce degisiyo resmen anlamiyorum

• Tesekkur ederim :)

• ben tesekkur ederim asil :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaş olma onunla.

0|0
    0|0
    • yapcak bisey yok ama baska carem yok ki

• Send eone boyle de

0|0
    0|0
    • bunu diycek kadar yakin gormuyorum kendime onu

Kızlar Ne Diyor 4

• ve ona hala arkadaş diyorsun

1|0
    0|0
  • Yahu carp agzina bir tane sonra iletisimi kes.. bu ne bicim arkadaslik?

1|0
    0|0
    • aynen oyle zaten bu sene bittiginde yuzune bakcagim insan degil. nasil davranmaliyim kendine gelmesi icin? konusup bu durumdan rahatsiz oldugumu anlatcak kadar yakin hissetmiyorum kendime. davranisimdan anlasin kendini geri ceksin istiyorum

• Sene sonuna kadar kullanacagin bir meta bile degil.. yalniz kal daha iyi.. konusmak istemiyorum seninle de neden derse salaksin dersin.. sacmalik

• Canım muhattap olma onla kendini üstün gösterip seni ezmeye çalışıyor belli ki erkeklerin yanında böyle insanlar bencil olur genelde o da öyle galiba. Seviyesine düşüp kendini de küçültme ufaktan ufaktan muhabbeti kes illa ki ne olduğunu soracaktır sana sende o zaman böyle yaptığın için arkadaşım olabileceğini sanmıyorum dersin o da hatasını anlar özür diler. Biraz sabret düzelir

0|0
    0|0
    • tamamdir cok tesekkur ederimmm

• Seni kıskanıyor bence

0|0
    0|0
    • aynen bana da oyle geliyor bakalim

Yükleniyor...