Ben ne zaman evlencem yaa?

(Ya şimdi beyni bacak arasında olanlar atlıcak sevişme anlamında sormadım bu soruyu) Ben evlendim iki hafta sonra eşim tarafından türlü eziyetlere maruz kalıp kapı önüne kondum. Ben artık beni seven bir eşimin olmasını istiyorum. Akşamları işten eve yorgun geldiğinde ona hoşgeldin diyip öpmek istiyorum. Akşamları güzel sofralar hazırlamak istiyorum. Kendi evim olsun istiyorum. Beni herşeyden çok seven biri olsun istiyorum. Sevmek ve sevilmek istiyorum. Ne zaman?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aslibda senin tek derdin vuven huzur sicak bir yuva korunup kollanmak sevip sevilmek saglam bir omuz yani bunlari herkes gibi sen ben hepimiz istiyoruz ama dikkat eymek gerekli cok zor dogru insani bulmak hakkinda hayirlisi

1|0
    0|0
    • evet herkes istiyor bunları güvenilir insan konusuna gelince haklısın maselef doğru insan pek yok ben bir kere evlendim dünyanın en adi en karaktersiz insanı çıktı doğru insan olmasını çok istemiştim

• Eig icin tesekkurler

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Her şey kader, kısmet. Umarım sizinde olacak bir gün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Güzel düşünmüşsün ancak seni kalben sevecek biri olmalı. Bende evde kaldım 😊 Beklemekteyim sonsuz sevebileceğim birinin çıkmasını bekliyorum..

1|0
    0|0
    • öyle biri yok dicem ama evli olupta çok mutlu insanları görünce varlar ama benim neden karşıma çıkmıyor diyorum

• bencede o kaybetti ama neler kaybettiğinin farkında dahi değil parası var nasıl olsa birini bırakır başka birini alır öyle değil mi? bundan sonra gelen olan parası gelecek onu sevdiği için değil farkında değil benden sonra çok çöktü ben her haliyle en çirkin haliyle bile aşıktım o kaybetti ama önemli olan benim durumum inşallah gerçek mutluluğu yakalayabilirim

• O zaten hiç bir zaman mutlu olamaz ona gelen kişinin gerçek duygusu olmadığı durumda. Artık biten bitmiştir. Bugüne bakmalısın. Seninle kalbini paylaşabilecek biri olmalı. Saf sevgisinde aşk duygusu..

• Her sey gonlunce olsun.

1|0
    0|0
    • amin inşallah gönlüme göre olur sağol :)

• Amcama ayarlayalım seni :) Buz gibi evde oturuyor Kendi sobasini kendi yakıyor Boşanmış 3 çocuk babası :D

0|0
    1|0
    • oha 3 çocuklu adamı ne yapayım ben

• Badime ayarlayalım seni o da daha yeni boşandı eski Eşi kaldıramayacağı şeyleri isteyince Ayrılmış boyu da kısa ne dersin :)

• sorun değil bende herşey var ama sende biraz beyin yok gibi

• Zamanı Gelince evlenirsin merak etme :)

1|0
    0|0
    • e zamanı geldi de geçiyor

• acele etmeyip evlendim başım çok ağrıdı hayatım alt üst oldu hala toparlanmaya çalışıyorum istediğin kadar birini tanıcam de inan bana tanıyamıyorsun

• Ya o konu baska gercekten sabretmek daha iyi

• İnşallah mutlu olursun kardeşim

1|0
    0|0
  • damdan düşmüş hala akıllanmamış yine evlilik istiyor hanımefendi

0|0
    1|1
    • evlendiğim biri şerefsiz çıktı diye bütün erkekler şerefsiz mi diyeyim şimdi?

• Alakası yok hayatı evlilikten ibret sanan zihniyet hep üzülmeye mahkumdur.

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun tam evlenilecek kadınsın

0|0
    0|0
  • Ttaksime gel falına bakalım:)

0|0
    0|0
    • bir kere fal baktırdım gerçketen bildi ama asıl önemli şeyleri söylemedi

• Geliyor musun :)

• istanbula gelme gibi bir fikrim yok şu an için

• ben 29 oldum hala yok

0|0
    0|0
  • Abe gızlı olmada acık ol ewlenıyım. senle yaptım yorum. kotu deılkı gelın altınızda yatayım dememissin..

0|0
    0|0
    • burdan kocamı bulayım kendime diyosun?

• hahaha bir iki cümleden bununlarımı çıkardın😀

• Ne ıstedını cok ıı bılıom ama brda lakndıe sylemek yakısı kalmazz aynınyaslrdayzz nerdeyse ne ıstedmzde bellı gecmısınde ne yasdın bnı baglmz gozume sokmafn srece lfını bıle etmmm kı benim ıstedm kavga mvga deıl brbrıne baglı ıkı klp cenen ılerde belkı kafanı sısırr ama artık bnı nasl sustrcanı sn bılırısn..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...