Kedi evi yapar mısınız resimli?

Merhaba KS,
Kedi evi yaptınız mı?
Yapar mısınız?

Ben kartondan yaptım bir tanede öylede olur ama su yalıtımı yapmanız lazım.
Buyüzden iki leğen alarakta yapabilirsiniz. Yapımı çok çok basit ve ucuz.
Arkadaşlar nolur herkes sadece 1 ev yapsa bile yeter. İki leğen kimseyi zor durumda bırakmaz.
Yapımıda zaman almıyor.Çok soğuk dışarısı bir tane ev yapalım hepimiz.

Kedi evi yapar mısınız resimli ?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaparım da bizim mahalledekiler kedi evlerine saldırır valla. Çöpe atarlar bu evleri. :(

0|0
    0|0
    • Olsun üstüne yaz sen kedi evidir atmayın diye ya da kuytu köşe biyeri bulup koysan keşke negüzel olur ^^

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Hay sen cok yasa. Kartondan yapmistim bir ara. Bu legenle yapilan daha mantikli aslinda. bir deneyim haftasonu.

1|0
    0|0
    • Teşekkur ederim bende karton yaptım daha çok. Leğen alacağım bir kaç tane öyle yapacağım.

• Bu gayet güzelmiş çok hoşuma gitti. Deneyeceğim.

1|0
    0|0
  • Leğenim tok

0|0
    0|0
    • Olsun onlar günahsız yesinler ağzı var dili yok bisey isteyemiyorlar

• Elbettr yemek arttığında veririm hep. Nimet boşa gitmesin maksat. Ve kedi ya da köpeklerin karnı doysun.

• Var 20 kisilik

0|0
    0|0
  • bunu hurdacılar bırakmazlar dışarda.

0|0
    0|0
    • Sabitlesen ya da kuytu köse biyeri koysan ne güzel olur. Evin oraya koymasan bile barınakların ihtiyacı var yün kazak ve leğen evlere orayada verilir. Sagol

• anam ne güzel evmiş bu, kendime de yapayım 1 tane :)

0|0
    0|0
    • Kediyede yap ^^

• Hic oyle bise basima gelmedi henuz kediler genelde cok dikkatlidirler. Yaklasma sesi olsa hemen kacistiriyorlar veya kontrol ediyorlar. Sıkıntı çıkmaz

• anladım, cidden çok güzel fikir bu, teşekkür ederim

• Mart ayında yapcam. anneme bir yavru tombul kedi çalma sözüm var içlerinden :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok yapmam ama bazen dışarıya yemek su bırakırım

0|0
    0|0
    • İki leğen hiç pahalı değil. Yapımıda çok basit delik acıp leğenleri birbirine kapatıyorsun 10 dakikalık iş.
      Çok soğuk dısarı bir tane yapsan keşke arkadaşım. Ama teşekkür ederim.

• bunu yaparken içerisine eski kazaklardan koyarsan sıcak durur deryadan öğrenmiştim bunu :)

• Ya su hayvanları bir rahat bırakın be

0|0
    0|1
    • Eziyet mi ediliyor pardon? Hayvanlar donuyor soguktan nereye gireceklerini şaşırıyorlar. Açlıktan ölüyorlar ve yardım edenler onları rahatsız mı ediyor. Senden bisey isteyen yok yapmıyorsan yapma ben merhameti olanlardan rica ediyorum.

• Yuh ya, burada hayvanlara yapılan bir zulüm mu var? Anlamadığın meseleye burnunu sokmasan keşke..

Yükleniyor...