Bu konu hakkında ne yapmaliyim tavsiye verin lutfen?

Benim 7 senelik bir arkadaşım var 8. sınıfa kadar hep aynı sınıftaydık birlikteydik sonra o lise birde baska bir sehirde okumaya gitti bende kendi bulundugum sehirde okudum orda 2 tane arkadasim oldu 9. sinifta onlarla takildim ama çok samimi olduk falan sonra bu 7 senelik arkadasim 10. sinifta bizim okula geldi biz artik 4 kisi takilmaya basladik, 4'umuzde ayni siniftaydik. 7 senelik arkadasim hemen alisti ortama sonra 11. sinif olduk siniflari karma yaptilar ben C sinifina dustum o 9. sinifta tanistigim arkadaslarimdan biri B sinifina dustu , 7 senelik arkadasim ve 9. sinifta tanistigim arkadaslarimdan biri ikiside A sinifina dustu. Artik sadece tenefuslerde konusuyorduk sonra o eski arkadasim diger arkadasimla samimi olmaya basladi benlede cok samimi ama surekli onunla gulusuyo falan benim anlamadigim seylerden bahsediyorlar sinirlerim bozuluyo bilmiyorum salaklikmi ediyorum ama ikisindende sogumaya basladim ne yapmaliyim?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bu neye ali parasını 1 bölümünü ayşe silgilerinin 3 bölüsünü hesabı olmuş yazdıkların :D

0|0
    0|0
  • Desene senin papucun dama atilmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatlım hadi ordan et arkadas bulmak kolay onlar böyle yaparak seni kaybediyolar. Kendini hic bozma yeni ortamlara gir yeni arkaslar edin emin ol onlardan daha iyi olucak

0|0
    0|0
    • 7 senelik arkadasimi birakmak hic kolay olmaz benim icin ben ona cok bagliyim maalesef :(

Yükleniyor...