Kayseride çocuğa şiddet?

Kayseride insan görünümlü kadınin minicik çoçuğa şiddetini izledim.!! ayağının altına vurduğu sopayı aç ağzını diyerek çocuğa sokuşunu izledim ne demeliyiz buna sonu ölüm olsa ne yazar çocuk..! Söylesene çocuk ağzına sopayı zonklamıs çocuk atleti dışarı çıkan çocuk tepe takla olup ayağının altı morarmış çocuk yere çöp gibi atiılan çocuk aöylesene sonu müebbet olsa anlar mı kendi ülkemden korkar oldum hayvan bile düşmanının yavrusuna acıyıp onu besliyo nasıl unutacak bunları derin sohbet oyun lazim terapi lazım!!! Bizi öküzden ayıran duyguysa sana sahip çıkalım çocuk!!!

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Millet çocuk sahibi olmak için rlinden gelen HERŞEYİ yapmayı göze alır ve o Evladın kıymetini çok iyi bilir. Ama bu tarz İnsanlar doğurup doğurup ya sokağa atar ya da eziyet eder ama bu ,, Kadın'' o Çocukları sokağa atsaydı, en azından biri sahip çıkardı. Madem sevmiyorsun ver yetimhaneye. Birde utanmadan psikolojik Sorunlarım var demiş. Allahım onu İnşallah 46 yıl içerde tutsr ve 46 yıldan sonra gün yüzü göstermez, tabiki yaşarsa. Bela okumayı hiiiçç sevmem ama Allah inşallah belasını verir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• ewet bende tepkimi gösterdim videoyu falan paylaştım bu sitede

1|1
    0|0
  • Üzücü bir durumdayız canım hala etkisindeyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...