Kayserideki üvey "anne" (?) vahşeti için ne düşünüyorsunuz?

Bu zalim kadının, bu zulmünün nedeni ne? Çocuğa dışkısını yedirebilecek kadar gözünü döndüren şey ne? Ben çocuktan güçlü olması ve onu engelleyebilecek hiç bir güç olmaması onu en kötüsünü yapmaya ittiğini düşünüyorum. kadına şidetin temelindede bu olgu var, insanın kendi oto kontrolünü olgunlaştıracak öğretimin verilmemesi olabilir, diye düşünmekteyim. Peki siz bu vahşi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Benim de üvey annem var ama üvey kavramını tasvir etmiyorum. Çünkü o kadar iyi kalpli ve o kadar yumuşak ki yani böyle insanları görünce bana soruyorlar aynı mı annen bunun gibi mi diye hayır diyorum yani böyle insanlar yüzüne herkes zan altında kalıyor. Rabbim helak etsin böyle vicdansızları.. Selametle :)

0|2
    0|0
    • Keske benim üvey annede üvey olarak kalmasaydı... :)

• Ya kardeşlerim bakin bu olay 2 yıl önce gerçekleşti ve basın bunu satın aldi. Baksaniza bu konuya ilişkin hekez prim yapıyor. Ben sadece bilgilendiriyorum.

• @HanDadas kardeşim bende biliyorum olay eski çünkü kadın ceza almış ama bu vahşetin görüntüleri yeni insanı isyana itiyor, görüntülefe tepki ne kadar çoköolursa böyle bir vahşeti yapma fırstı olan ama bu tepkileri gören bir vijdansızı bile caydırsa o bile büyük bir başarı

En İyi Erkek Görüşü

• Haberi biliyorum ve Izlemiyorum bu videoyu içim elvermiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah belasını versin

0|1
    0|0
  • üzücü bir olay.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anne demeyin şu mahlukata

0|1
    0|0
  • Ben video yu izlemek istedim. Önce içeriğini okudum. İzlemeye cesaret edemedim. Yüreğim kaldırmadı. Bu kadına gerçekten kazığa oturtma cezası verilmeli. Öldürmeyen süründüren Ortaçağ ceza sistemi uygulamalı. Karnından çangala asmak gibi şeyler geçiyor aklımdan.

0|1
    0|0
  • Icim acıdı.

0|0
    0|0
  • Ben ismini aldım, hapishaneye gidip fantezi dolu işkenceler yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bu kadının yerini bilen var mı

0|0
    0|0
  • Ya kardeşim bu konuya ilişkin hiç bir bilginiz yok prim ediyorsunuz.

0|0
    0|0
  • İdaammmm gelecek

0|1
    0|0
Yükleniyor...