Kapat

Cok yakisikli biriyle cikiyorum?

1.85 boyunda ve cok yakisikli.
Ama ben kendimi ona yakistirmiyorum nedense. Sevdiğim bir arkadasima sordum, oda sen cok güzelsin ama yinede onun yaninda sönüksün cunku o asiri yakisikli dedi. Ben bu durumdan cok sikayetciyim. Cok seviyorum ama ozguvenim dusuyor yaninda. Sizce ayrilsam mi? Bu arada francisco lachowskiyi andiriyor ama ondan 500 kat daha yakisikli sanirim.

0|0
2625

En İyi Erkek Görüşü

• yakışıklı ya da güzel diye insanlarla iletişim kurmaktan kaçıyor ve bu yüzden ilişki mi bitiriyorsunuz? insanların dış görünümlerine bu kadar önem veren insanların zihinleri ve ahlak yapıları da gelişmez (hakaret değil) bu tür düşüncelerden vazgeçin güzel kardeşim. Allah seni de onu da aynı yaratmış kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Güzelim ya da yakışıklıyım diye kendine kibir kıyafetini giyen insan şeytanın vesvesesini kulağına takmıştır. Düşünme böyle şeyleri. Sen yazdıklarımı oku bu konuda ki eksikleri dert et Allah için. Selametle

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu sana o kadar yakisikli gosteren senin ona olan sevgin.
    Ona sorsan oda seni cok begeniyordur , mesala bize guzel gelmeyen birini bazen baskalari olurcesine begeniyolar bunlar hep sevgiden.
    Ben birini cok seviyordum benim yanima yakismadigini soylerdi cogu kisi ama ben ona bitiyordum resmen yani o bana gore muthis guzeldi yani hatta ben bana bakmasina bile sasiriyordum o cok guzel diyordumm.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Yani biraz daha ballandırsan bana ayarla diyecektim...

Onu o kadar yakışıklı görmene sebep yüreğinde ki aşk.. Arkadaşının söylemi ise kıskançlık..

2|3
    0|0
  • yakışıklılık kavramı cok göreceli bir kavramdır.
    ferhata sormuşlar ya yahu sen bu şirin için hastalanıyorsun kuduruyorsun bağırıyorsun lakin bu o kadarda güzel biri değil.
    bizim ki durur mu yapıştırır cevabı

siz bide benım gözümden bakın asdasdas

0|0
    0|1
  • Ayrıl

0|0
    1|0
  • valla bu yüzden kız bulamıyoruz, yakışıklı adam o sen yanında iyi durmuyon, ilerde seni bırakır, diye fitliyor kız arkadaşlarınız :)

0|0
    0|0
  • Kendine güven

0|0
    0|0
  • Kızlar yakışıklı diye ölürken sen bulmuşsun bide yakıştıramıyorum diyorsun

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş sevgilim güzel diye ayrılmayı düşünüyorsunuz ya siz kadınlar hiçbir zaman çözülemeyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Ayrıl kanka

0|0
    0|0
  • ergenla bu

0|0
    0|0
  • Atsana Arkadaşın Fotosunu :D

0|0
    0|0
  • Nasılım sorsaydında yorumlasaydıj biz ne bilek bacım şu an

0|0
    0|0
  • İnan o kadar yakışıklı değildir de sen sevdiğinden gözünden büyütüyorsundur.

0|0
    0|0
  • Bu Kızları anlamak akıl işi değil. İlk defa aşırı yakışıklılı olan sevgilisinden şikayetçi olan birini görüyorum. ilginç'siniz vallahi ne diyim.

0|0
    0|0
  • Yok ebesinin..

O adamla kıyas yapma ak

0|0
    0|0
  • Ayril gitsin ona yazan coktur benim gibilerin sansi artsin biraz hehehe🙈😁

0|0
    0|0
  • Çirkin kız yoktur makyaj yapmayı giyinmeyi yürümeyi bilmeyen kız vardır. Kendini geliştir

0|0
    0|0
  • Yohhhmınaaaa :D :D :D

0|0
    0|0
  • Kendine biraz güven, ve bu ayrlıman için bir sebep değil bence.

0|0
    0|0
  • Rüyanın sonu nasıl bitti onu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • sevdiğin için olduğundan yakışıklı görüyorsundur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 25

• Bence de ayrıl.
    Bana yolla hahahahha

0|0
    1|0
  • Sevgi dış görünüş dinlemez boş ver sen görünüşü kalplere bak 😐💭

0|0
    0|0
  • gorunus hersey degıl. oyle dusunme..

0|0
    0|0
  • Bana bunu diyen arkadaşımın sevgilimde gözü vardır, net!

0|0
    0|0
    • Yok sanmiyorum, ben sordum zaten yakisiyormuyuz doğru söyle diye.

• Yine de öyle diyemez bir arkadaş. İlla ki bir taraf daha baskın olur. Ya erkek ya da kadın, ama bu böyle dile getirelecek bir şey değil. Sen bunu takıntı haline getirirsin arkadaşlarına sorarsın onların diyeceği şey "Tam birbirinize göresiniz, ikinizde aynı güzelliğe sahipsiniz" olmalı..

Bana bunu diyen kız arkadaşımı ben döverim. 🙄

• Bulmuşsun bunuyosun resmen aşk değil sevgi değil bu.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın biraz kıskanmış olabilir, sonuçta onun değil sevgilinin gözünde nasıl göründüğün önemli, ki seni beğenmeseydi şu an çıkıyor olmazdınız kendinle barışık ol ya güzelsindir eminim ki : )

0|1
    0|0
  • Sen olmazsan baska bir cirkin bacak nasilsa bence vazgecme 😂

0|0
    0|0
    • Cirkinim demiyorum saf misin

• Ezik hissediyorum yaninda diyosun iste... saf olan sensin. bir erkegin begenmedigi kizi koluna takmayacagini öğrenemissin.

• Evet o da böyle soyluyor. Ben seni güzel bulmasam bu kadar pesinden kosmazdim dedi ama yinede ben boyle dusunuyorum.

• kendini yakıştıramadıgın sürece yakışamazsın. Kadını güzel gösteren özgüvendir

0|0
    0|0
  • Niye ayrılıyorsun kız kapmışsın çocuğu bırakma ayrıca güzelsin demekki senle beraber özgüvenini kaybetme

0|0
    0|0
  • derdin büyük eller ne bilsin..

0|0
    0|0
  • seviyorsanız neden ayrılıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Adamı gözünde ne buyutmussun bea

0|0
    0|0
  • inan eğer ondan ayrılırsan bir daha tam olarak kendine güvenemezsin onun seni sevdiğine eminsen sende onu seviyorsan böyle bir aptallık yapma

0|0
    0|0
  • Kendini mutsuz yanında özgüwensiz hissediosan ayrıl yürütemezsin istersen dünyanın en yakışıklısı olsun sen mutlu deilsen anlamı yok

0|0
    0|0
  • Resim koyaydın görür ona görr konuşurduk. d hem sen boşver milletin dediğini sen mutlumusun tamam si e et milleti ne takıyon. d

0|0
    0|0
  • çocuk yakışıklı değil rahat ol :D

0|0
    0|0
  • sen oyunu baştan kaybetmişsin.. aşağılık kompleksine girmişsin bir an önce çık

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • buldun da bunuyosun

0|0
    0|0
  • O seni beğenmiş başkasını niye umursuyorsun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam