Tokalaşırken önce sağ yanak mı yoksa sol yanak mı?

Hangisi dogru? Net bir bilginiz var mi? Siz nasil yapiyorsunuz?

• Sağ yanak
    55% (6)67% (4)59% (10)Oy Ver
  • Sol yanak
    45% (5)33% (2)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben hep sağdan başlıyorum

0|0
    0|0
  • Elini uzatırken bir yandan öpmeye çalışmak garip bir ikili. Tokalaşıyorsan neden öpersin? Öpüyosan neden tokalaşırsın?

0|0
    0|0
    • Haha bu ne biçim soru.

• Samimi ya da resmi değil hiçbiri bunlar bizim yüklediğimiz anlamlar sadece.
      Sen batı kültürüyle falan ilgilendiysen garip gelmesi normal tabi.
      Bide şöyle düşün illa denk gelmişsindir zencilerin selamlaşma biçimlerine elleri bir alttan bir üsten vururlar falan sonra sarılırlar omuz vururlar falan.
      Kısaca sorun saçma işte.

• O halde her kültüre göre değişikilik gösterir selamlaşmak. İş görüşmesinde tanışırken ve ayrılırken elinle tokalaşır, göz teması kurarsın. Öpmeyi düşünmezsin.

Zenci dediğin şey dünyanın her yerinde olan bir şey, beyaz insanlar gibi. Onların da özelde bir ülkesi, kültürü var, öne sürdüğün olgu biraz alakasız oldu, ki bahsettiğin şey yakın arkadaşlar arasında olan bir şey.

• sag elini uzattıgına göre sol yanak olmasi gerekiyor o da sana sol elini uzattıgı icin sağdan opmesi gerekir 😒

0|0
    0|0
  • bir öğretemedim :D sağ sağ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İkisi de yanlış , bir ortadoğu geleneğinden ibaret

1|1
    0|0
    • Doğrusu nedir?

• Tokalaşır , karşılıklı memnun oluşursun ya da selamlaşırsın biter . Yanak öpme olağan bir şey değil , samimiyet ifadesi görünse de aslında anlamsız bir şekilde kulağa şlock diye bir ses çıkarılıyor.

• Sağ kanks

0|0
    0|0
  • tek derdin bu olsun kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...