Bu yılda taksimde sapiklar kizlara askinti olurmu sizce?

Merak ediyorum her sene sivil polisler felan olur haberlerden izledigimiz sizce bu senede olurmu sapiklar

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Olur tabi, bunu bilerek oraya gidenlere ne demeli bilemiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her yıl aynı görüntüler yaşanıyorken inatla taksime gidilmesini ben garip buluyorum. Bence tacizler olacak herzamanki gibi

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ne değiştiki :) en güzeli evde oturmak

1|0
    0|0
  • bu sene cevredekı kameralar olsun, sımıtcı, baloncu , satıcı ya da normal vatandas kılıgında bırsuru sıvıl polıs olucak aramızda. ve tacizi bırakın göz dikip bakılırken görülenler bile anında ekiplerce alınıcaklar. giyiminize dikkat edersenız sorun olcagını sanmıyorum ;)

0|0
    0|0
    • Yok ben İstanbul'da oturmuyorum ama haberlerden surekli duyuyorum iste tacizciler yakalandi diye

• bende tekırdagdayım ama arada gıdıyorum oralara.. gıyıme dıkkat edılmezse tacızcı heryerde var

• Tabiki 1 karis etegi giyersen 90 yasimdai adam bile bakar

• neden olmasın, geçen seneden bu zamana ne değişti ki, biraz daha göç aldık, biraz daha kanka doluştu memlekete, taciz her sene biraz daha artar

0|0
    0|0
    • Merak iste her yil basinda duyuyorum artik kalmamistir diye dusunmustum cunku cogu bayan artik dokunsa birisi evine gitcek nitelikten

• komik ama mantıklı. çok fazla aranan kız var tabi.

• Dolu cevremizde sadece İstanbul sinirlari icinde tum turkiye sinirlari icnde var bu tur bayanlar ve cogaliyor

• Olabilir biber gazını al sen

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi olur gene. Bunlar babadan oğula nesil, bunlardan kurtuluş yok. :)

0|0
    0|0
  • Ne zaman olma dı? Güven timleri aranızda. Siz merak Etmeyin 😌😎😏💪👮👮👮

0|0
    0|0
  • bu yıl kızlar kızlara askıntı olacak

0|0
    0|0
  • o bir trend :D

0|0
    0|0
  • Bekle beni taksim geliyorum :P

0|0
    0|0
  • Olur olur

0|0
    0|0
  • İllaki

0|0
    0|0
  • her sene oluyor

0|0
    0|0
  • Bu riske degmez gitme

0|0
    0|0
  • Oluruz efendim. Lokalimiz var. Gündüz toplanacağız. Gece dalışa geçeceğiz. Sana tavsiye. Uzak ol.

0|0
    0|0
  • bilmem orda yaşamıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bu sene de olur.

0|0
    0|0
  • o bir klasik olacak tabi ki olmazsa yılbaşına giremeyiz ülke olarak 2015de kalırız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...