Ben çok soyutlandım çevremden sizce ne yapmalıyım?

Kendimi asla övmeyi sevmiyorum fakat çevremde gerçekten konuşmaya arkadaş olmaya değecek biri yok. Benim çok farklı bir kişiliğim var , iç dünyamda bin beş yüz kapı var doğrusu. Fakat canım bazı zamanlarda sıkılıyor ve şu an çoğu kişi tarafından burnu havada en sinir olduğum ama nitelendirildiğim ''cool olmaya çalışan biri'' olarak algılandım.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz şeyleri takma bence ya Kimle soruyorsan algılıyorsa algılasın salla gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• senin hakkında iyi düşünmeyenlerle işin ne bırak samimi olmaya calışacagın başka insanlarla tanışmaya calış

0|0
    0|0
  • İnsanları yaş farkı gözetmeksizin cahil çocuklar olarak gör, gözüne biraz daha sevimli geliyorlar.

0|0
    0|0
  • sanki kendim yazmış gibi okudum demek kız versiyonum da varmış. iç dünyamı böyle tabir ederim ben de, son cümle zaten en büyük sorunumuz, millet bir tiriplere giriyor sana karşı

0|0
    0|0
  • :))) ergenlige giriyosun cnmmm

0|0
    0|0
  • aynı benim kafadasın bu yüzden yalnızım kafam kimseyle uyuşmuyor

0|0
    0|0
  • ''daha çok cool ol'' insanların gözüne batsın, daha çok konuşsunlar arkandan.

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin canı zaman zaman sıkılıyor. Kendini birinle paylaş yeteneklerin varsa insanlarla paylaşmaya öğren.

0|0
    0|0
Yükleniyor...