Kedileremi daha saygilisiniz insanlara mi?

Calistigim handa 2 tane 40 -45 yaslarinda teyzeler var. sok marketten 6 şişe süt 3 pakette sosis aldi kediler icin. teyze hic disardaki ac çocuğa sosis aldin mi dedim. ne alacam o pisliklere dedi. güldüm sadece.
Evet hayvamsever olmak güzel birsey ama insanlarida on yargisiz sevin vee onlarada el uzatin.
Burada bir kaciniz beni hayvan sevmeyen biri olarak goreceksiniz.

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• nerde psikolojisi bozuk var hayvansever oluyor zaten :D

0|2
    2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen pazar gecesiydi...
    Kimseciklerin olmadığı ve sadece birkaç aracın homurtusu ve çevreye saçtıkları ışıkla aydınlanan yolda yürüyordum. Puslu ve ayaz o gecede, az ilerideki bir kedinin köşeye sıkıştırmaya çalıştığı fareyi gördüm.
    İzlemeye başladım, fare ani bir hareketle kediyi geçip kaldırımın dibinde bulunan üç blok taşın ardına gizlendi. Taşlar, kedinin minik patileri için fazla ağır ve hantaldı. O an hem kediye yardım edebilmek hem de olacakları izlemek için ayağımın ucuyla taşları teker teker yerinden oynattım. Sonuncu taş sırt üstü düşerken kedi tırstı, fare ise çevik bir şekilde yakınlardaki çöp poşetlerine doğru koştu.
    Ancak, aptal kedi he he çevresine bakıp hala taşların orayı kokluyordu. Belki akıl eder de kıvrak bir zeka örneği sergiler diyerek çöp poşetlerinin yanına usulca gittim ve kendisine gecenin köründe seslendim. Üç veya dört dakika sonra bulunduğum yere geldi ve durumu anladı. Yine yardım ettim ve poşetleri yerinden oynattım. Lakin. sonuç değişmedi...
    Fare kaçtı, kedi aval aval başka yöne baktı ve ben sıkıldım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yanlis kisiye trip atmissin onu devlete soracaksin disardaki cocuklar neden ac diye.
    olmadi teyzeler kedileri siz de cocuklari doyurun madem.

2|1
    0|0
    • Kedileri doyur tabikide insanlari neden asaliyorsun. saygii saygii saygi. sadece tek kisiye degildir herkese

• olabilir herkesin düsünce tarzini ya da düsüncesizligini daha dogrusu engelleyemezsin. kaldi ki bence senin de kadina disardaki cocuklara sosis aliyor musun diye sorma hakkin yok, aliyor olsa bile sana hesabini vermek zorunda degil.
      dedigim gibi o kedileri doyuruyorsa siz de cocuklari doyurun. mesela patronuna sor ayni soruyu? sirtimizdan tonla para kazaniyorsun emegimizin yarisini bile almiyoruz bari disardaki cocuklara ürünlerinden bir paket veriyor musun bir paketle iflas etmezsin vs gibi? diyebiliyor musun? diyemezsin yemez.(:
      ayrica teyzeler birdaha geldiginde kedileri yanlis besledigini faydadan cok zarar verebileceklerini söyleyerek uyar. kediler icin süt zararlidir, sosis de zararlidir kedi mamasi alsin daha iyi.

• Fazla süt içirmek kedilerin bağırsaklarına zarar veriyo yalnız shkdlsls

0|1
    0|0
  • 3 kedi kurtaracağıma 1 kişi kurtarıp hayır duasını almayı tercih ederim. zaten kedi sevmiyorum.. dünyayı kurtaracak olan hayvanlar değil insanlar ama onlarda batırıyor..

0|1
    0|0
  • Hayvanla insani ayni kefeye koymak ne kadar mantikli dusunmek gerekli
    Tabikide insan

0|1
    0|0
  • Teyzeler haklı onlar da can doğanın zincirin bir halkası. Susuz ve aç kalıyor hayvancaiz. Bu teyzeler kedilere açıyor s3n başka birine ben köpeklere. Dünya daha güzel olur

0|0
    0|0
    • Bence %50 sen insana %50 ben kedilere :) ne ben kedilere pislik diyip tekme atim nede sen insanlara pislik diyip ezik durumuna dusur daha guzel olmaz :)

• Bence size allah yardim etsin :) tabi insanligi bilmeyen kisilet Allah i nasil bilecek onu bende bilmiyorum :)

• Amin
      Ne diyim kendini sevmeyen hiç kimseyi sevmez

• İnsanlar tembellik yaparak dileniyolar. halbuki çalışıp kendi ekmeklerini cıkartabilirler. akıl ve beden ile. ama hayvanlar muhtaçlar. bu yüzden bir hayvanseverim. ve insanlara acımıyorum. hayvanlara yardım ederim, insanları umursamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kimseye saygılı değilim.

0|1
    0|0
  • Kedi elbet yemeğini bulur ama o çocuk bulamaz.

0|1
    0|1
  • Kediler köpek gibi değiller. Köpeğe elinle karsiyi gostersen bakar. Kediye gostersen sadece eline ve yüzüne bakar. :)
    Kediler iyidir.

0|0
    0|0
  • Kedilere :)

0|0
    0|0
  • İnsana yardım edersin nankörlük eder.. Ama hayvanların en büyük özelliği yediği kaba pislemezler..

1|0
    0|0
    • Kediler nankor diye soylenir. insanlik sadece kediye yardim edip cop toplayan cocuga pis demek degildir. paylaşmaktır kediyede cocugada kapisini temizleyen temizlik görevlisi amcayada.

• Sen çok kazık yersin çok

• Yemedim cok sukur

• bende teyzeden yanayım..

0|1
    0|0
  • Kedilere

0|0
    0|0
  • hayvanseveriz derler lağım faresi böcek sinek görse ıyyy der, zehirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...