Kedi besleyen arkadaşlar yardım edinn?

Arkadaşlar iki muhabbet kuşum var kedi almak istiyorum 2 aylık falan alırsam alışıcağını söylüyo herkes ve kedi evde akşama kadar yalnız kalsa sorun olurmu maması suyu yetermi bilgisi olan yardım etsin lütfenn

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kuru mama bir tabak akşama kadar yeter. Yalnız karma aşısını yaptır. Birde ömür boyu besleyeceksen al. Yoksa alisiyorlar bırakınca çok yalnız hissediyorlar. ölenler bile oluyor. He birde kısırlaştır alınca. Sinirlilik dönemine kadar belki sorun olmaz ama sonradan çekilmez bir hayvan olur. Zaten kisirlasmamis bir hayvanı evde beslemek o hayvana eziyet. Ama dediğim gibi sürekli bakacaksan yap. Çünkü onların en büyük içgüdüleri ciflesmek. Evde hiçbir sorun olmaz ama dışarıda kısır kısır yaşayamaz.

Onun haricinde mentollu kedi kumları oluyor onlardan al. Manasını da rica ederim ucuz mama alma. Hayvan ölüyor ucuz mamadan. Dövme, yapmaması gerekenleri sözle uyar. Komutları evet ya da hayır şeklinde ver. uzun cümleleri anlamaz.

0|0
    0|0
    • He birde bir yerde sıkısabilir uzun süreli evden gideceksen mesela 3 gün. kapıların kapanmaması gerekiyor. kapanırsa bir odada kalır ölür

• Hayır ya öğrenciyim sadece 12 den akşam 9 a kadar

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maması suyu yeter.

0|0
    0|0
  • valla alışır alışmasına da kediyi aç bırakırsan kuşa göz diker :D

0|0
    0|0
  • Yeter millet nasıl besliyo

0|0
    0|0
  • evet yeter

0|0
    0|0
  • Ya neden bukadar hayvan besliyonuzki evde

0|0
    0|0
  • Burada asıl olay kedinin alışması değil. Kuşlar çok zeki ve zor hayvanlardır. Eve gelen kedi yüzünden kuşların strese girmemesine özen gösteriniz.

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Evde durmuyosan gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Sıkıntı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0