150 kişilik palalı Mürted pkklı grup hacettepe de Türk öğrencilere saldırmış, ne düşünüyorsunuz?

Böyle olaylardan ötürü dün üniversiteleri satılık özel güvenlikler değil Tsknın jandarmaları korusun demiştim. Ne düşünüyorsunuz bu kampüsteki pkklı kanı bozuk,, soyu düzük domuz kanı taşıyan zinakar kadın çocukları hakkında? Hükümet neden başkanlığı konuşacağına eğitimi tehdit eden zırtapoz boynuzlu alakavatları cehenneme yollamıyor? Hiç olmazsa bir yasa çıkarsın.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• pkk ile bağlantısı olduğu ıspatlanan bu kişilerin vatandaşlık hakları ellerinden alınıp sınır dışı edilmeli. çözüm bu.

0|1
    0|0
    • İngiltere Irayı böyle bitirmiştir.

• Aşağıdaki görüş hakkında ne düşünüyorsun? Mhplilerin görevi mi bunları temizlemek hükümetin görevi mi? Bu hükümetten önce bunlar şarkı söyleyemiyorlardı. artık başkentte böyle şerefsizlikler yapıyorlar.

• Katılmıyorum o görüşe. bu iç savaşa yol açar, sonuçları kötü olur. zaten amaçları da bu, kışkırtmak. bu devletin işidir. cezalar caydırıcı olmassa sonuçları bu olur.

• Mhp li kardesler sokaga inmediklerinden cesaret bulmuslar,

0|0
    0|0
    • Ben Mhpli değilim ayrıca asayişi mhpliler değil; devlet sağlar! Mhpliler hem şehirlere insin pkklıları temizlesin hemde terörist gibi içeri atılsın hayatları kararsın. Peki kimin uğruna? Şu teröristlerin barınmasını sağlayan devlet yöneticilerini seçen halk uğruna mı?

• Sende haklisin,

Yükleniyor...