Türk kökenli 17 yaşındaki bir genç kızın, konser alanında kuçaklarda olması havaya atılıp tutulmasına ne dersiniz?

Türk kökenli 17 yaşındaki başörtülü bir genç kızın, Leiden'deki hardcore punk konseri sırasında çekilen fotoğrafı Hollandayı salladı

Güncellemeler:
mynet haberde okudum arkadaşlar

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• Sen hollandali misin @soran

bu bir saka olmali
    cok tuhaf.. Yani bir basortu takipta elbette hardcore punke ilgisi olabilir
    ona bir sozum yok ama konserde boyle bir manzarada bulunmasi yer olmasi bana sahsen acayip tuhaf geldi.. Basortu oyuncak mi ya bende basortu takiyorum boyle seyleri duydukca sinirlerim bozuluyor

0|1
    0|0
    • bir o kadarda ben. Sinirlendim büyük bir ihtimal fotoşop ya da çamur atmak

• Dat bedoel ik er moet er wel iets achter zitten als je de foto bekijkt ziet er ook niet echt reëel uit
      Genel olarak hollandada yasayan turk kizlari boyle sacma seylere kalkisacak tiplerden degildir

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir şey demem. Hatta içimden geçenler hakkında en ufak bir yorum bile yapmam. Bu yorumlar ve görüşler yüzünden insanlar paranoyak hale geldiler. Hep bir ne derler korkusu. Kim ne derse desin. Ne fark eder. 17 Yaşındaki kıza bir tek sözüm olur : AFERİN ! Bence çok iyi yapmış. Eğer düşüncesi buysa ve denemek istediyse ne güzel ki hayalini gerçekleştirmiş. Ayıpmış, günahmış, dine aykırıymış. Bizi ilgilendirmez. O kız bilmiyor mu sanki neyin ne olduğunu. Günah da ona yazar sevap da. O yüzden hiç bir şey dile getirmem. Cesaretinden ötürü tebrik ederim sadece.

0|1
    1|0
  • Puahaa pua, yıllardır bu anı bekliyordum, sonunda dinin faydalı bir şey olduğu konusunda hüküm verdim ve feryat ettim... Ben de dine dönüyorum arkadaşlar, kapanacağım ve konserlere gidip punk rock yapacağım, kurduğum gurubun adı Türban ve Ötesi Müslüm Pistol Kardeşler olacak ve sahnede bana gökten küçükbaş hayvan inecek !

0|1
    0|1
  • Fotografıda gördüm kesinlikle doğru bulmuyorum başörütülü olmasın gerek yok bir bayanın onca erkeğin elleriyle havada gezmesi ki hele bir de başörtülü buna dikkat eden birinin nasıl bu kadar rahatça bunu yapabilidğini anlamıyorum başörtüde takmasın o zaman günah madem saclarının gözükmesi o zaman orasının burasının ellenmesine izin vermeside günah ne tezat.

0|0
    0|0
  • ne zaman olmuş bu olay ve baş örtülü mü gerçekten

0|0
    0|0
  • Aga bu isin turku almani ya da fransizla alakasi yok kizin icinde o duygulari yasamak varsa zincire vursan yine yapar bence

1|0
    0|0
  • Benim bas ortulu bacimi havalara mi atmislar?

1|0
    0|0
  • Benim başörtülü bacımı kucaklarına alıp hoplatmak suretiyle..

0|1
    0|0
  • hani fotosu

0|0
    0|0
  • Diyecek ne kelime kaldı ne bişe. Bunların Hakkı ölümdür gayrı.

0|0
    0|1
  • herkes kendinden mesuldür. yaptırmayı versin...

0|0
    0|0
  • troll bunlar yahu gerçekte başörtülü değildir o da gerçi olsa ne olacak herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|1
  • i. sozcu. com. tr/wp-content/uploads/2015/12/25/leiden-hollanda-john-coffey-670-2-325x160. jpg

0|0
    0|0
    • i. sozcu. com. tr/wp-content/uploads/2015/12/25/leiden-hollanda-john-coffey-670-2-325x160. jpg

• Hardcore Punk ne ha

0|0
    0|0
  • umurumda bile olmaz kardeşim ne halt yerlerse yesinler

0|0
    0|0
  • Irk zihniyetiyle bakma derimturk diye duzgun olacak diye biaey yok herkes ozgurdur

0|0
    0|0
  • Kız Hollanda da doğmuş büyümüştür ve arkadaşları Hollandalıdır. Bu gayet normal. Ailesi dedi diye kapanmıştır büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...