Rakı sofrasında camii imamını görsen ne yapardın ve ne söylerdin?

Düşünün bakalım imam efendi biraz canı sıkılcak olacak ki demleniyor ve o anda bulunduğu mekana girdiniz rakı sofrasında içtiğini gördünüz tepkiniz ne olurdu ve söylerdiniz ona :) :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• herkesin gunahı kendine

0|1
    0|0
    • ama olsun bu adam her gün dini anlatan bunun karşılığın ayda 3 bin tl üstü maaş alan birisi düşün sadece günlük görevi 1 saat falan

• anlatmak zorunda, ama uygulamak onun elinde gerci icen adamdan ne kadar dogru bilgi alırsın o mechul. bide gercek hayatta imamlar içmez insanların algısıyla oynama

• ben bir imama bira içirmiştim hani içmezlerdi

• sen de mi bizim gibi dertlisin imam amca derdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiçbirşey. İmam içemez mi?

0|1
    0|0
  • öyle bir imam görsem namaza başlardım belki, hatta belki onun görev yaptığı camideki cumaları hiç kaçırmazdım. adamsın derdim. tarikat kur müridin olalım derdim.

0|1
    0|0
    • sen o imamın verdiği cuma vaazını merak etmez misin, ben ederim mesela. bin tane içki içmeyen müslüman bir araya gelip camiye sokamazken o adam sırf içki içiyo diye, benim gibi bir beynamaz eğer camiye giderse acaba içmeyen mi sevap kazanır içen mi :)))

• aynen çok tuhaf gider herkes demlenir

• imanın ne işi var rakı sofrasında sen hiç rakıcıyı camide gördünmü bide böyle düşün :)

0|1
    0|0
  • İçmez içerse imam degildir

0|1
    0|0
Yükleniyor...