Arkadaşlar yılbaşı için kolay hazırlanabilcek tarifler verirmisiniz?

güzel ve basit tarıfler varsa söyleyin arkadaşlar alkol içinde küçük ikramlar önerebilirsiniz

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• arnavut ciğeri + rakı

votka + çeşit çeşit meyve

viski + çikolota vs. türevleri

kırmızı şarap + balık türevleri

bira + patates kızarmatsı

1|1
    0|0
    • çok teşekkür ediyorum

• Bende + verdim.
      Eşleşmeler gayet güzel olmuş. Sonunda Rakı ve balık eşleşmesi yapmayan birisi. Rakıya peynir de lazım eder ama :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben eve misafir davet ettiğimde genellikle salatalık ve havuçları uzun uzun kesip bardak içinde limon suyunda ikram ediyorum. Bir de dipsos. Elbette cips ve fındık/fıstık. Böylece giriş kısmını halletmiş olursunuz.
    İçki için bu aşamada gruba bağlı. Eğer içmesini bilenler varsa konyak ve viski tavsiye ederim. Hem yemeğe kadar da uzun uzadıya sohbet edebilirsiniz. Başka içkiler de ikram edebilirsiniz. Örneğin cin tonik, margarita gibi. Kokteyllerden yapabildiklerinize bakar. Internette bir çok tarif var.

Yemek için mezeler iyi olur.
    Yoğurtlu ıspanak, rus salatası gibi bir çok seçenek var. Hazırlaması da kolay. Ayrıca doyurucu.
    Hazır zeytinyağlı dolmalar da günü kurtarır. Biraz turşu alabilirsiniz. Kornişon turşuyu herkes sever.
    Yemekte içmek için şarap uygun olur.

1|0
    0|0
  • Kucuk ikram visky olabilir. Zaten kadehin ceyregini dolduruyorsun. Tabii sek vereceksen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sucuklu yumurta

1|0
    0|0
Yükleniyor...