Evden kaçmak ne kadar mantıklı?

Arkadaşlar ailemle surekli tartışıyorum ve evden kaçmayı düşünüyorum. ama bir yandanda dışarısının güvenli olmadığını ve kendimi koruyamayacağımı biliyorum ama böylede nereye kadar dayanırım bilmiyorum ne yapmalıyım sizce?😞

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa ve Amerika da 1960-70'lere kadar evden ayrılmak çok revaçtaydı, sonra baktılar ki kazın ayağı öyle değil.
    şimdi, ebeveynler çocuklarını kapıdan atsalar, bacadan giriyorlar.
    evde savaştığın şeyler, dışarıda savaşacağın şeylerin yanında hiç kalır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bana kaç kız :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• en son çaren bu olsun hatta seçeneklerden cıkarmaya gyret et. çok büyük sebebler olmadıkca tartısma anlasamama gıbı durumlarda oyle bır adım atmak sonra pısmanlıga ve daha cok zarar ziyanda olmana sebeb olur.

1|0
    0|0
  • Evde dayak, şiddet yoksa asla evden kaçmayacaksın. Annenin terlik fırlatmaları ya da babanın fiskeleri haricinde aşırı bir dayak ve şiddet var ise de o zaman kanuni yollardan hakkını ara ailenden güvenebileceğin bir büyüğün ya da bir öğretmeninden destek alıp... Ama kaçmak hayatını bitirir ve çok pişman olursun...

0|0
    0|0
  • dostum senin ailen senin kökündür toprağındır bitkiler topraktan uzaklaşınca ölürler. sende onlardan kaçtıkça geçmişin seni gölge gibi takip edecektir. sen sen ol onların sözünden dışarı çıkma sakın ha beddua alma helak olursun.

0|0
    0|0
  • Kardeş o kapıdan çıkarsan olay biter sabır et dua et Allah bir hayır kapısı açar sana inşaAllah

1|0
    0|0
  • Çok mantıklı değil

0|0
    0|0
  • sakın deneme :)

0|0
    0|0
  • sabret

0|0
    0|0
  • Evden kaçmak sokağa atılmiş kopek misali

0|0
    0|0
  • izdivaç yapalım senle nerdensın ;)

0|0
    1|0
  • bu konuyu gazozlarımızı içerken konuşmaya ne dersin :p

0|0
    1|0
    • Iste sizin gbi les kargaları yznden istemedğm bir hayatı yasamaya mecburen katlanyrm !!!

• Hersryn hayrlısı umarm yapabilirm. s

• hayırlısı olsun kardeş sıkma canını hayat bir şekilde akıp gidiyo bugün bu derdin var yarın bu sorunu çözecen başka derdin olacak düze çıkmak diye bişey yok bir dert gidiyor diğeri geliyor önemli olan mücadele edip kişiliğinden ödün vermemek

• Evde oturmak tecavüze uğramaktam ya da satilmaktan iyidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonradan cok pişmanlık cekecegın seylerı yapmamalısın.. bu fitne devrınde dusunme bıle..

0|1
    0|0
  • Hiç mantıklı değill

0|0
    0|0
  • hiç mantıklı değil

0|0
    0|0
  • Hic mantıklı değil. Disarida takil. Bir is bul böylelikle daha az evde olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...