Yılbaşı gecesi denilen günah gecesinde ne yapmayı düşünüyorsunuz?

İçkinin, zinanın, milli piyango denilen kumar gibi dinde yasak edilmiş şeylerin boy gösterdiği bu gecede ne yapamayı düşünüyorsunuz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Evimde takılcam

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Diğer günlerden bir farkı olmayacak benim için

0|1
    0|0
  • Kutluycaz tabikidee yeni bir yila giriyoruzz yobazlar ciksin kasiyo hajsjdjdjdjd

0|2
    1|2
    • Yobazın kelime manasını bilseydin seninde benim kadar bir şeylere yobaz olduğunu anlardın.

• Bütün doğruların, kendisinin düşündüğü gibi olduğunu sanan, bu düşünceleri de etrafına kabul ettirmeye çalışan, kendini aydınlar sınıfında gören tip. Bak sen busun tanı kendini pis yobaz

• Hahahahahdhdhdhshs cok komiksiniz aqbya

• ne alaka içki içmeden kumar oynamadan da eğlenilir. o zaman yabancı marka kot filan da giymeyin burger kingden yemeyin hristiyanlar yapıyo ya :D

0|2
    1|1
    • Burger kingden yemiyorum sanada tavsiye ederim. Kot konusuna gelince o zaman suda içmeyelim onlarda içiyor bence saçmalamışsın farkında değilsin

• onların yaptığı herşey günah ya :D kot da giyme pizza hut da yeme mercedese de binme ahuahu hatta nutella türk deildi dimi onuda yeme :D nihahaiana

• Biraz öncede dediğim gibi bilgin olmadığı bir konuda kulakdan duyma konuşan birine cevap verilmesinin zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.

• Hiç bişey yapmıcammm

1|0
    0|1
  • uyurum ben kesin :)

0|0
    0|0
  • 9 yaşındaki kızla evlenmel günah değil dimi müslümancım.

1|2
    1|2
    • Ben soruma cevap istedim soruya soruyla cevap verilmesini değil eğerki bunu öğrenmek istiyosan ya burada soru sorarsın ve bilinçli birileri var ise onlar sana olayı açıklar yahut araştırır öğrenirsin. Ama ben bir din adamı değilim bu konuda bilgim yok yardımcı olamıycam. bilgim olduğu bir konuda sormuş olsaydın sana yardımcı olurdu müslümancığın.

• sığır düşüncesine sahip birisinin sözleri işte ne beklersin ki. Şimdi mevzu kapandı susabilirsin

• canım

• Evimdeki isa heykelinin önünde diz çöküp dua edicem gece boyunca da istavroz çıkarıcam

0|3
    1|1
    • Oda bir tercih meselesi. Lakin İsa bu durumdan hoşnut olmazdı.

• onun Allah'ın bir peygamberi olduğunu kabul etsen ve ondan sonra gelen peygambere uysan bundan hoşnut olurdu.

• Sanmam. Kendi düşünceniz o.

Erkekler Ne Diyor 4

• içki ve zina yapmayı düşünüyorum. sen yapacaksın müsli?

1|2
    1|1
    • Ben de kutlamamayı düşünüyorum herkesin kendi özgür tercihi eğlenmene bak.

• teşekkürler, tercihlerinde şahane 5-5-5-5 yıldız. harika. :D

• bütün "günah " denilen şeyleri yapmak isterdim ama malesef yapamayacam hepsini :)

0|0
    0|0
    • Niçin yapamıyorsun merak ettim doğrusu

• imkanlar sınırlı mesela "zina " dedigin şeyi bir kız arkadaşım olsa yapmak isterdim. içkiyide pek sevmem ortamda yok zaten o sebep ile üstat :) kumarda oynamam ama ortam olsa bir batak atsak iyiydi :)

• günah yapmayı

0|1
    0|0
  • böyle mal mal konuşanları konuşup gülüp eğlenecez ağa...

1|0
    1|0
    • 30 yaşında bur da 18 19 yaşındaki kızları ayartmaya çalışanlara bakıp da gülüp eğlenecez ağa..

• Bende sana ilk yazdığına cevap vererek soruna cevap vermiş bulundum sen asıl bunu anlamıyacak kadar nato mermer nato kafasın imam Gazalinin de dediği gibi cahillerle tartışmaya girmeyin zira ben hiç yenemedim.

• =D ula git

Yükleniyor...