Bu 18- 27 yaş arası kadınlarda ayakkabı çılgınlığı var ben 21 yaşındayım ama ayakkabılardan nefret ediyorum ya :D?

Arkadaşlar 18- 27 yaş arası kadınlarda ayakkabı çılgınlığı var ben 21 yaşındayım ama ayakkabılardan nefret ediyorum ya hiç sevmiyorum 2 tane yetiyor bana :D Ben mi çok tuhafım onlar mı çok normal :D

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen çok normalsin ötekiler tuhaf, bir takım sorunları olduğu için kendilerini alışverişe veriyolar duygularını o şekilde düzeltiyolar, cool rahat insanlara 2 çift bilemedin 3 çift yeter

1|0
    0|0
    • Ben kıyafet konusundada öyleyim fazlası zarar ya :D

• teşekkürlerr😊

• Rica Ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Bazilari cigrindan cikmis durumda her ayakkabiyi almak istiyolar. Bide ayni ayakkabinin tum renklerini alanlar yok mu? Gicik oluyorum oylesi tiplere 😈

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hadı hanımlarda var
    benim arkadaşım var
    ne zaman alışverişe cıksa bir ayakkabı alıyor:))
    bende dört tane ayakkabı var eskitemedim hala :)

1|0
    0|0
    • Bana 2 tane yetiyor ya bir yere giderken giymek için ve günlük giymek için :D

• Doğru düşünen sensin.
    İhtiyacın ne kadarsa, o kadar alınmalı.
    Koleksiyon yapmak, yapanın cebini boşaltır.
    Kapitalizmin kölesi olmanın anlamı yok.
    Alışverişler ne yazikki günümüzde ihtiyaç odaklı değil, tatmin odaklı...
    İhtiyacım yok ama hoşuma gitti...
    Siyahı var ama kırmızısı da olsun... diye diye, dolaplar tika basa dolduruluyor...
    Velhasılı kelam, sen normalsin :)

1|0
    0|0
  • ergen değilsin işte

2|0
    0|0
  • Bu durumda kızlar mı garip erkeklermi diye soruyorsun yani bizim hepimizde öyle 2-3 çift bir bot bir spor bende mesela :)

1|0
    0|0
  • aha ideal hatun

1|0
    0|0
  • - anne yeni bir ayakkabı istiyorum?
    - eskisine ne oldu?
    - arkadaşım ayakkabım yeni diye üstüne basınca kirlendi, adettendir.
    - ha alalım, tamam.

1|0
    0|0
  • Ne güzel yapıyorsun fazla ayakkabı varken ne oluyor saçma geliyor bana en az 2 veya 3 kere olsun yeter. Benim şu an 1 tane var 150 lira almıştım 2 bucuk yıl oldu çok güzel sağlam hiç eskilmedi :D Marka nikospor ayakkabı düz

1|0
    0|0
  • Bunun yaşla ilgili yok, ayakkabı tutkusu ömür boyu devam ediyor :)

1|0
    0|0
  • Senin gibisi yok

1|0
    0|0
  • nedense günümüz kızları topuklu ayakkabıyı spor ayakkabı niyetine giyiyorlar. ne kadar özentiler ya.

1|0
    1|0
    • Ben sevmem topuklu ayakkabı ya :D

• ama kötü desende yine sevcktim seni kardeşcan. bende ego yok. biraz fazla soru sordum idare et abini :) ya ben şimdi tarz değiştirdim. ondan merak ediorum tepkileri.

• sıkıntı yok ya :D

• Sende bizdensin 😃😃

1|0
    0|0
  • bilmem oda senin sorunun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevende tuhaf değil sevmeyende tuhaf değil. Herkes birşeylere tutkun olabilir.
    Bende her gördüğüm ayakkabıya saldırmıyorum ihtiyaç duyduğum kadar ayakkabım var bu bir coolluk değil.

1|0
    0|0
  • Yani bende severim ama hep aynılarını giyerim genelde 😄

1|0
    0|0
  • İki de az yahu.

1|0
    0|0
  • Annemle ortak giyiniyoruz ikimizin begendigini aliyoruz öyle işte bayaa var ayakabi

1|0
    0|0
  • Sen tuhafsın.

1|0
    0|0
  • zevk meselesi istyn sever isteyn sevmz

1|0
    0|0
  • Valla bende öyle 1 spor yeter bana :)

1|0
    0|0
  • benim de öyle her cinsten 1er tane var ikinciye de hiç ihtiyac duymadım. gel bir sarılalım seninle :D :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...