Sinemaya gidince mısır/kola alıyor musunuz?

1 tlye imal edilen bir ürünü 18 tlye bir kutu kolayı da 6 tlye satan bir yerden hiçbir sekilde alışveriş yapmam şahsen 😊 siz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yanımda hatun varsa mecbur alıyoruz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evden patlatıp sinemaya götürürüm. :D hey Allahm her hafta sinemaya gidilmiyorsa bir kutu misir patlağı bizi batıracak değil ya alırım. Bu ne cimrilik.

0|0
    1|1
    • Benimki cimrilik degil de senin bakış açında bir kıtlık var 😊 olayı anlayamadın

• Tabi canım başka örnek kalmadı ya zaten yok yok hakaret olur mu anlatmak için diyorsun sen anladım ben.
      Yahu umurumda olur mu ne dediğin? Bu benim fikrim halada aynı düşünüyorum sende istediğin şeyi düşünebilirsin serbest.

• Dediklerim umrunda değilse yazmak için çabalama o zaman :)
      Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur

• almıym evde yapıyom :D

0|0
    0|0
  • öğrenciyim kardeşim. ne kadar mısır sevdalısı bir insan da olsam alamıyorum :(

0|0
    0|0
  • bazen alıyorum ya güzel oluyor ama 10 tande 2 tane :D

0|0
    0|0
  • cimrisin bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Klasik türk zihniyeti, bir kere eğer sinemaya AVM türü bir yerde gidersen fiyatlar oranın kirasından ötürü artar.

İkincisi sinemada mısır aldığında sadece mısır aldığını değil, sinemada film izlemek için mısır aldığını göz önünde bulundur.

Böyle muhasebeci zihniyetiyle düşünülmez herşey.

Ama bizde sinemalar genelde pahalı. Malum, lüks vergisi, KDV, ÖTV ve eğlence verigisi alan tefeciden bozma aç gözlü bir devlet var.

0|0
    1|1
    • Misır yemeden film izleyebilmek gibi bir yeteneğim var benim o nedenle film izlemek için buna gerek yok.

İkincisi de ben kimsenin kirasını ödeyecek degilim 😊

Sen almaya devam et

• bende yapmıyorum zaten ikisi de sağlıksız. dışarıdan ağzımın tadına göre başka şeyler sokarım

0|0
    0|0
  • cıks, zararlı şeyler onlar, almıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ozaman 1 sene bekle filmide bedavaya izlersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...