Bazılarının özgürlük anlayışı sokak ortasında öpüşülecek, eteğinin kısalığı ile övünecek kadar basit. Sizce özgürlük ne?

Hadi öpüşelim , her kes bize ters-ters baksın. Bu manzaranın resmini çekelim.

Evet biz artık "Che Guevara"yız... Yazık
Bazılarının özgürlük anlayışı sokak ortasında öpüşülecek, eteğinin kısalığı ile övünecek kadar basit. Sizce özgürlük ne?

Peki sizce özgürlük nedir? Sizin özgürlük anlayışınız nedir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ozgurluk anlyisini bununla kisitlayan varsa, ya da bunu yapip "ozgurum" diyosa aklindan zoru var. Evrenden daha genis bir anlami var ozgurlugun. bir kere hic bir seyi mecburen yapmazsin. İkincisi, ozgurluk beyinde olur. İdeolojide olur. Dusunmen kisitli olmaz, kendine yaptigin kafesler bile dusunceleri kisitlar. Ne baskasi, ne kendin "bunu dusunemem" dememelisin. Hayallerinin pesinden kosmaktir ozgurluk. bir bakima sokak ortasinda opusmek de ozgurluk sayila bilir. Ama ozgurlugun milyonda biri kadar bir sey. yani saydigim diger seyler yoksa sokakta degil opusmek, ciplak da gezsen ozgur degilsin, sadece salaksin

0|0
    0|0
    • Peki özgürlük ve edepsizliğin üst-üste düşdüğü , aynı cizginin üstünden geçtiği noktalar var mı sence? )

• Yox valla. Semimi fikrimi bolushurem. EİG'in ne oldugunu bir hefte evvel oyrenmishem😊

• Zarafat eliyirəm hər şeyi bu qədər ciddi qəbul eləməginən :D

En İyi Erkek Görüşü

• Özgürlük = uçarılık değildir... Bu sokak ortasında sevişen arkadaşların dünya görüşlerini sorun bakalım, hepsi de TV'den duydukları "haber"leri ve "yorum"ları kendi yorumları gibi tekrarlayacaklar, gerçeğin o olduğunu iddia edeceklerdir, bir yerden programlanmış beyinleri vardır yani...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• özgürlük işte tüm bunları umursamamak tüm bu saldırgan tutumları işin sırrı bu genç adam ;P

2|0
    0|1
  • Başkalarının özgürlüğünü kısıtlamadığın sürece özgürsün mesela. Ama sokak ortasında öpüşmek, rahat tavırlar sergilemek özgürlükle değil rahatlık ve edepsizlikle ilgilidir.

0|0
    0|0
  • Kişi kendinden sorumludur bir başkasının yaptığı davranış ne beni sevaba sokar ne de günaha önce kişinin kendisine saygısı olmalı kendisine özgür davranmalı 21 yaşındayım istediğimi düşünüyorum istediğimi yapıyorum ama tutupda sevgilimle sokak ortasında öpüşmem bikere bu benim özelim toplum ahlakından bahsetmiyorum he gördüklerim oluyo parklarda falan bakmıyorum bile ne diyebilrsinki yapma diceksin bu sefer sana ne dicek sen kim oluyosunda karışıyosun dicek dediğim gibi kişi kendisinden sorumludur

0|0
    0|0
    • O zaman biri bir başkasını dövdüğündede karışmayalım. Bize ne dimi?

• verdim yaa karışmazdım dedim :)

• Senin verdiğin cevap benim cevabın değil. Benim sorum karışmamak doğru mu yanlış mı? )

Erkekler Ne Diyor 1

• Sokak ortasında öpüşmek bence özgürlük değil ahlaksızlıktır, ve çevredeki insanlara saygısızlıktır bana göre özgür bir ülke herkesin istediğini giydiği, ve kanunlara uygun bir şekilde istediği gibi davrandığı ve fikirlerini belirtebildiği bir ülke

0|1
    1|0
Yükleniyor...